LS Tractor

Odg: LS Tractor

Pa tek je ova stotka prelaka za svoju snagu. Zaista mi nije jasno gde će ovakav traktor u potpunosti iskoristiti svoju snagu.
 
Odg: LS Tractor

dukej je napisao(la):
Pa tek je ova stotka prelaka za svoju snagu. Zaista mi nije jasno gde će ovakav traktor u potpunosti iskoristiti svoju snagu.
Punu snagu može iskoristit na kardanu..
Stavljanjem prednje hidraulike,stave mu se 2 kose i tada če biti iskorištem..
A opet može i u oranju samo se mora opteretiti tegovima ili vodom u gume,ali ovakav traktor niti nije namjenjen za teške poslove,ovo je traktor za prskanje,špartanje,košnju livada......,za lakše poslove..Što opet ne znači da ne može izvršavat i one malo teže poslove..
 
@goxy

Skoro će godinu dana od kako si kupio traktor, jel može da čujemo sad ovako prave utiske o traktoru, jer predpostavljam da si radio sa njim sve što si hteo.
 
tacno tako, do sada sam napravio 548rh. prvo mane, nema gornju poteznicu fabricku i prva brzina cetvrtog ranga mu je dosta brza pa kad treba neki veci teret da vuce iz mesta malo mu je teze. dobre osobine, mali potrosac za razliku od imt 560 kojeg imam,udoban,super kabina, 560 nije mogao da nosi moju prskalicu(clovila ga je) a ovaj je nosi bez problema,okretan bukvalno kao ferguson sto mi je bitno za voce i povrce,reverzer, prskalica,atomizer,presa,tarup sve radi na 750 obrtaja kardana i mali broj obrtaja motora,jako velik izbor brzina bez velikog koraka izmedju,motor suv kao barut. nisam orao ali sam vukao setvospremac od 2,9 bez problema. sve u svemu jako sam zadovoljan njim
 
da li neko zna koliko kosta U 60. Zvao sam danas euromakinu ali se niko ne javlja, a na mail mi nisu odgovorili.
 
LS Plus 70

2a5k5zp.jpg

2l8jjmc.jpg

2dqmrkh.jpg

b4t0f4.jpg
 
sremac88. kakvi su utisci i komentari vlasnika tog traktora. koliko ima radni sati u kojim poslovima i da li je imao nekih kvarova do sad
 
To je bio servis na 1000 sati i za sad je vlasnik zadovoljan.Traktor radi u jednom rasadniku i nešto malo ratarstva.Ne radi mu pokazivač nivoa goriva, sedište mu se raspalo i na par mesta su ispucali spoljašnji delovi blatobrana.Osim ovog ništa više nije pravilo problem.
 
labzc.jpg

2hwntlg.jpg


Dugo ih nije bilo nigde u okruzenju, a evo sad ih ima u Madjarskoj.Na sajmu je samo ovaj model(R60) bio izlozen.
 
Evo slika LS traktora sa sajma u Plovdivu od pre neki dan i mogu vam reći da sam prvi put imao prilike da sednem u LS traktor i prijatno sam iznenađen. Motor je micubiši i radi jako lepo i tiho, kabina je odlična, odlično izolovana, ovaj od 60 KS ima 32 brzine i isto toliko nazad i sve u svemu oduševljen sam. Cena u Bugarskoj je oko 20 000 eura. Baš me interesuje da li još uvek ima predstavništva za njih kod nas ali su prestali da se uvoze.

dscn1292.jpg


dscn1293.jpg


dscn1341.jpg


dscn1342.jpg


dscn1343.jpg
 
Nazad
Vrh