Live povodom 20000 pratilaca

olalija

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
4.023
Lokacija
Krčedin
Dana 29.11.2021. emitovaću svoj prvi live chat povodom 20000 pratilaca. Chat počinje u 19:00, radujem se druženju sa vama, vidimo se... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Мени због препотопског ОС и "флеш плејера" који са њим може да ради, те стримове не могу да гледам док трају. Тек после седнем и гледам у "одложеном преносу".

А ако "на суво", без пића и закуске будеш правио стрим, 'ебо вам ја тај ваш свињски и вински Срем. ;)
 
Да ли ће бити ботова кад тема поведе у правцу цена репроматеријала и пољопривредних производа...
 
Колико знам ово је први озбиљан канал о пољопривреди из угла пољопривредника који говори отворено. Треба очекивати неочекивано.
 
Колико знам ово је први озбиљан канал о пољопривреди из угла пољопривредника који говори отворено. Треба очекивати неочекивано.
Najviše ih je bilo u onom klipu kad je Teča pljuvao po ministarstvu, al više one čobanske fore, prodaj sve i zaposli se i tako to...
 
3320 me interesuje konkretno. Ocigledno se nije sreo sa mentalitetom ljudi sa druge strane entitetske linije :haha: Kad mu ono dijete napisa,e sad si me uvredio:haha:Unsko Sanski kanton bi trebao na grb da stavi zetora,mozda i ovaj gde je Gradacac,a Tuzlanski samo Same traktor.:ROFLMAO:
Bivsi clan foruma Zombie 666 je tipican primjer tog mentaliteta,ovamo se ulizivao za sve i svasta,kako je neutralan i sl,kako je u losijoj poziciji u RS jer je musliman.Kad je dobio posao u RTI Ugljevik,odmah se osilio,postao uvredljiv.eno ga sad pljuje po Srbima po forum.hr. A slucajno bas ima Zetor,jer je kabina dovoljno velika da mogu oba roditelja da sednu u njega:rolleyes:
 
Poslednja izmena:
3320 me interesuje konkretno. Ocigledno se nije sreo sa mentalitetom ljudi sa druge strane entitetske linije :haha: Kad mu ono dijete napisa,e sad si me uvredio:haha:Unsko Sanski kanton bi trebao na grb da stavi zetora,mozda i ovaj gde je Gradacac,a Tuzlanski samo Same traktor.:ROFLMAO:
Bivsi clan foruma Zombie 666 je tipican primjer tog mentaliteta,ovamo se ulizivao za sve i svasta,kako je neutralan i sl,kako je u losijoj poziciji u RS jer je musliman.Kad je dobio posao u RTI Ugljevik,odmah se osilio,postao uvredljiv.eno ga sad pljuje po Srbima po forum.hr. A slucajno bas ima Zetor,jer je kabina dovoljno velika da mogu oba roditelja da sednu u njega:rolleyes:
Hajde posalji mi link stranice na pp, posto ja ne posjecujem taj forum.
 
Гледао сам до почетка другог лајва и кад сам видео где иде и како подјебавају намерно пребацио сам се на COD. Тачно треба увести дозволе за налоге. Па ко минира ћао здраво.
 
3320 me interesuje konkretno. Ocigledno se nije sreo sa mentalitetom ljudi sa druge strane entitetske linije :haha: Kad mu ono dijete napisa,e sad si me uvredio:haha:Unsko Sanski kanton bi trebao na grb da stavi zetora,mozda i ovaj gde je Gradacac,a Tuzlanski samo Same traktor.:ROFLMAO:
Bivsi clan foruma Zombie 666 je tipican primjer tog mentaliteta,ovamo se ulizivao za sve i svasta,kako je neutralan i sl,kako je u losijoj poziciji u RS jer je musliman.Kad je dobio posao u RTI Ugljevik,odmah se osilio,postao uvredljiv.eno ga sad pljuje po Srbima po forum.hr. A slucajno bas ima Zetor,jer je kabina dovoljno velika da mogu oba roditelja da sednu u njega:rolleyes:
A sto je Zombi bivsi clan?
 
Unsko Sanski kanton bi trebao na grb da stavi zetora
Бу-ха-ха!

::traktor::

Обзиром на то како је дошло до заставе и химне БиХ (и како изгледају, тј. звуче), овај предлог је више него утемељен.

Ал' пазите.... размислите.... турају им са стране некакве геометријске фигуре на заставу, некакву мелодију која звучи као живља музика за лифт. Да ставе трактор-хранитељ на грб је и више него озбиљније од којекаквих решења која им наметну са стране.
 
3320 me interesuje konkretno. Ocigledno se nije sreo sa mentalitetom ljudi sa druge strane entitetske linije :haha: Kad mu ono dijete napisa,e sad si me uvredio:haha:Unsko Sanski kanton bi trebao na grb da stavi zetora,mozda i ovaj gde je Gradacac,a Tuzlanski samo Same traktor.:ROFLMAO:
Bivsi clan foruma Zombie 666 je tipican primjer tog mentaliteta,ovamo se ulizivao za sve i svasta,kako je neutralan i sl,kako je u losijoj poziciji u RS jer je musliman.Kad je dobio posao u RTI Ugljevik,odmah se osilio,postao uvredljiv.eno ga sad pljuje po Srbima po forum.hr. A slucajno bas ima Zetor,jer je kabina dovoljno velika da mogu oba roditelja da sednu u njega:rolleyes:
To je njegova sramota,a eto ne planirano ga navatao gde pokazuje kakav je čovek .
 
Neplanirano, ko ga navatao, Putin? Pa on ne zna sta je to ne planirano, obavjesteniji je on od ozne. :haha:
 
Dana 29.11.2021. emitovaću svoj prvi live chat povodom 20000 pratilaca. Chat počinje u 19:00, radujem se druženju sa vama, vidimo se... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright 2021. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
Sve pohvale za youtube kanal....ja sam uključio da pratim samo napred sve pohvale sve je poučno i dobro

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh