Lindner

lep je nema šta...

kod mene u selu ima jošdve 103 ima ih jedan čovek kod nas u selu što ima privatnu zadrugu, jedan ima 4500 rč i radi sve od setve do transporta, a drugi neznam koliko ima rč ali ima prednji utovarivač i sa njim utovara i istovara veštak, seme.... prvom prilikom ih slikam i stavljam slike....
 
Dobri su i kvalitetni cudi me kako drze u Austriji,Svajcarskoj,Nemackoj... jake cene kao polovan traktor 35000-40000 evra kad sam ih prosle godine gledao oko 3000-4000 radnih sati.
 
steva 1984 je napisao(la):
Dobri su i kvalitetni cudi me kako drze u Austriji,Svajcarskoj,Nemackoj... jake cene kao polovan traktor 35000-40000 evra kad sam ih prosle godine gledao oko 3000-4000 radnih sati.

apsolutno se slažem sa tobom... ja sam mislio da uvezem nešto, al kad sam vido cene, osto sam na tome " mislio"
 
Pretpostavljam da nemas prednje tegove zbog hidraulike napred,jesi taj teg dobio sa traktorom ili si ga ti napravio?Uostalom dobar traktor :D
 
nisam dobio tegove nazalost.ja sam pravio.ocu da kupim teg za prednje hidraulike.ako neko zna nek se javi :cao:
 
Shale je napisao(la):
steva 1984 je napisao(la):
Dobri su i kvalitetni cudi me kako drze u Austriji,Svajcarskoj,Nemackoj... jake cene kao polovan traktor 35000-40000 evra kad sam ih prosle godine gledao oko 3000-4000 radnih sati.

apsolutno se slažem sa tobom... ja sam mislio da uvezem nešto, al kad sam vido cene, osto sam na tome " mislio"
Pa nema racuna uvoziti polovnog lindnera bolje onda malo sacekati pa novog terati
 
Video sam momacke cene novo je novo samo taj moze da radi za srednjeg seljaka dosta dugo
 
apsolutno se slažem sa vama... samo da nas cene mao posluže i biće dosta nas koji će sebi to zadovoljstvo moći da priušte...
 
Dolovac je napisao(la):
Ima jedan Linder u Pancevo od 70ks vlasnik je Rapajic ako se nevaram al mozda bi nam clan ACA cs pro mogao vise reci posto su komsije :cao:
:ppozdrav: :ppozdrav:
Pa eo ovako, ne znam nista posebno o traktoru, ali znam da je vlasnik zadovoljan i da ga dosta koristi. Traktor je kod njega ja mislim vec oko 3-4 god ali nisam siguran, nemojte me drzati za rec. Kolko se secam nije imao nekih velikih kvarova, mozda nesto sitno ali ne znam tacno sta. Traktor ima snage, brz je, komforan, tih. U njemu sam se vozio par put i odlican traktor. A najvise mi se svidja sto ima veliki izbor brzine kardana : 540, 540 e, 700 i nes i 1000 i nes. nisam tacno siguran kolko ali znam da ima dosta :D Jedino sto mi smeta kod njega je cena, mada rado bih posedovao jednog takvog :D
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Evo ponove koja je pre 2 - 3 nedelje stigla kod mene u selo, kod mog prijatelja: GeoTrac 124

125syaa.jpg



24gvfvo.jpg
 
Koje prikljucke planira sa njim vuci?
Danas bio na sajmu i odusevio se sa opremljenosti traktora,digitalna klima,prednje ogibljenje i 50 km/h,sve brzine kardana +ekonomik na sve brzine,reverzer,itd.,bas preko puta claas bio i cena za 2000e skuplje ali claas bez ikakve opreme,dok je samo prednje ogibljenje i 50km/h kod claasa 4900e+pdv,da ne pricam dalje.
Cena na sajmu mu je 56000+pdv.
 
Lindner 103 je takmac mom Claasu i recimo crveni je bio par hiljada evropskih skuplji sa slabijom opremom a ne verujem da je ovaj novi 124 jeftiniji bas od recimo Ariona..
 
Arion 430 je 58000+pdv +ako zelis cis ili cebis do cene od 68+pdv,ali nisam siguran da je u cisu ili cebisu ogibljenje od 50km/h i digitalna klima a kardan 6 vrsta sigurno nije.
 
Nazad
Vrh