LG hibridi kukuruza i suncokreta

Nije tajna,al' nisam ni ja bas siguran da je to on.
Npr,mislim da je Kanalas Robert iz Ade u katalogu.
 
Da to sam ja vec vise godina saradujem sa ovom semenskom kucom!Pozdrav svima

---------- Poruka napisana u 06:06 ---------- Prethodna poruka je at 05:29 ----------

Sto se muzike tice pogledajte nas sajt i kliknite na galeriju da pogledate neke slike.www.3plusz2.hu
 
Poruceno seme LG Agrister,35.35,34.75 Sve tretirano !! Suncokret ce da uzmemo naknadno 56.35, 56.63CL i 56.65 Vec par godina sejem ove hibride i ja sam prezadovoljan i sa kvaliteteom semena i sa ostvarenim rezultatima !!
 
Kakav je taj 56.63CL,ja sam sejao 56.65 i 56.35 i odlicni su sa prinosom.Mada je 56.65 bolji.
 
Meni stiglo seme suncokreta LG 56.65M cena 18.000 din,vreca tezi 11,80kg sa 150.000 zrna-zemlja proizvodnje MADJARSKA,seme je tretirano Cruizerom...
 
Sad opet čitao deklaraciju sa Poncha i ništa mi nije jasno.Na velikoj plavoj piše da je zemlja porekla Francuska ,a na maloj našoj da je Mađarska.
 
jel istina da ponco ima samo tretirano seme ?ja hteo pončo da probam i kazu mi da ima samo tretirano seme sa poncom a to neću .a obično navodno nema.
 
jel istina da ponco ima samo tretirano seme ?ja hteo pončo da probam i kazu mi da ima samo tretirano seme sa poncom a to neću .a obično navodno nema.
idi kod nekog drugog prodavca... ima poncho tretirano i ne tretirano seme ...
Uzeo danas Poncho i 37-10 , čekam agrister ako bude tretirano...
 
Nazad
Vrh