Letovanje 2023

Ove godine Lefkada,mesto Ligija, kuca na plazi 11 dana i onda jos 6 dana u Pargi .

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Ne znam de je.Mi smo bili jednom u Sarti Beach to je izlaz prema Sikiji.Izdvojen objekat ekstra.Parking ispod prozora,a zet bio u centru Sartija.Uvece nije autom mogao prici smestaju.Posle Sartija smo jos tri puta bili u Vurvuru.
 
Znam, tacno smo tako i bezecovali, plaze da obilazimo a da nam smestaj bude bude nesto drugo,na obali kuca sa svojom malom plazom. To je za Lefkadu, dok za Pargu smo negde u sumi u brdu ali blizu jedne od popularnih plaza.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Ja uplatio sitoniju opet...jbt jeftinije od cg,a bio sam baš rešio da uštedim,reko idem ja u sutomore boli me uvce,međutim cg je digla cene u oblake i nemoš ništa naći,sve zauzeto,doduše ni gr nije bilo svejedno,na ove cene pšenice...
 
Toga u Grčkoj bogu hvala ima koliko hoćeš,mislim plaže koje su pogodne za decu,što sa cg nažalost nije slučaj,ležaljke načičkaju da ne možeš proći do vode...
 
Ma da, ima dosta opcija samo treba da se odlucimo.. Razmisljam jos uvek da li da uplacujem nesto ranije ili da cekam neki last minute mada taj last minute moze da bude mac sa dve ostrice, moze da se desi da je ostalo nesto top i da dobijemo po maloj ceni a moze da se desi da nema mesta nigde pa da mora da se uleti u neki skuplji smestaj.
 
Ja jos uvek u potrazi, najverovatnije Sitonija neka, trazi se cista pescana plaza sa velikim plicakom za decu :D
Вурвуру и кариди плажа је феноменална за децу. Ако се иде аутом. Иначе место је мало, мирно и идеално за пасиван одмор. А ако желите да промените има плажа у околини колико срце жели... Никити као велико место није далеко и има Лидл...
 
Вурвуру и кариди плажа је феноменална за децу. Ако се иде аутом. Иначе место је мало, мирно и идеално за пасиван одмор. А ако желите да промените има плажа у околини колико срце жели... Никити као велико место није далеко и има Лидл...
Kako je za uvece izaci i prosetati sa decom, ima li sta da se vidi ? Kakva je ponuda restorana, pretpostavljam da ih ima dovoljno jer je turisticko mesto ?
 
U wc-u s nogu,ili tako nešto ti ne gine...jedno zaspi drugo se probudi,drugo zaspi treće hoće vode,pa u krug..
 
Nazad
Vrh