Leopard i IMT plugovi

Ima komsija prodaje, nije tip top al mena potrebe ni za ulaganjem, ima tocak, raonike sa spicem...on ore ovih dana a od njega sam i uzimao na probu.
 
Ima moj kolega mislim da ga cenio oko 160-180evra ima tocak,e sad dali i crtalo ne mogu da se setim plug korektan odma u brazdu novi raonici on nije mnogo orao sa njime,a nije ni duboko cuvao traktor. :ROFLMAO:
 
Колико онда вреди ИМТ 756.3 има точак ,пуне дефлекторе од посавца,пераја, цртало нема.Даске и плазеви су ок ,трећи плаз би требало променити али није ништа хитно
 
Jel ima neki savet-fora kako najlakse skinuti sa kolenaste osovine onu debelu plocevinu na koji se sarafi bolcna za kacenje ?
Probao da odvrnem onaj saraf i gore u rascep nabio montirac ali bas i ne ide, a treba mi da zakrenem.
 
Ja sam tako bio ubedio mog Leoparda dok sam ga imao, kad siđe drotanom četkom oribaš sve žljebove i posle nema problema.
 
E samo treba naći a da ga preprodavci ne ćape prvo. Tražim nešto dobro kvalitetno a jeftino 😁😂😂 u igri su mi 755,slavonac ili pto-2 pa šta prvo naiđe
 
Nazad
Vrh