Landini

da probam u ovoj temi posto u maseju nema niko,potrebna mi je sema el.instalacije za trktor landini 10000 ako ima neko bio bih mu zahvalan:ppozdrav:
 
koji je taj landini 10 000 ??Koje je godiste ??Ako je nesto mlajde mozda mogu na poslu kad budem u radionici da uslikam semu pa da postavim .
 
to je serija radjena od 78-90 ima dva ista traktora masej 1014 i landini 10000 potpuno isti traktori samo im boje promenili moj je 1014
 
Neverujem da ce vam odgovarati ,ali pokusacu da pogledam u radionickim knjigama pa ako bude uslikacu ,ali kazem neverujem imamo sve za mladje traktore .
 
Neverujem da ce vam odgovarati ,ali pokusacu da pogledam u radionickim knjigama pa ako bude uslikacu ,ali kazem neverujem imamo sve za mladje traktore .

Imate li šeme elektro instalacija za Landini Mistral 50 iz 2007. godine, bio bih Vam vrlo zahvalan ako bih mogao da dođem do te šeme.
 
Ovaj ne izgleda loše.
5a9a56117fc6-800x600.jpg
 
A taj koji sam ja postavio šta ima od opreme za 54800 evra+(PDV predpostavljam)?:ppozdrav:
 
Evo kako izgleda jedan izradjeni sa skoro 19 000 sati uz minimalna ulaganja u njega (samo ono sto mora) !
9zzslldeu2888ddhj7o.jpg
[/URL][/IMG]
5pyqfoy9hdr0gyayvip.jpg
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Obratite paznju na farbu na felnama kako je to kvalitetno odradjeno ,a i ostala farba je dosta dobro odradjena jer i pored tolike upotrebe i habanja jos se drzi. Jako dobar i skorman traktor za privatnika ,i u ovakvom stanju kad bi se uzeo za neku pristojnu cenu odradio bi posla i posla.
 
A taj koji sam ja postavio šta ima od opreme za 54800 evra+(PDV predpostavljam)?:ppozdrav:

Jeste ta cena sa oglasa je bez pdv-a i mislim da je to cena sa vazdušnom instalacijom.Sve osim uključenja prednje vuče i blokade diferencijala je mehanika, dakle menjač i reverzer su mehanički kao i hidraulik.Motor je Iveco transmisija je Landini od elektronike ima Valeo, Bosh i Siemens.I klima je za te pare.

PKB

Kruže neke glasine da će ti traktori biti na prodaju ove godine jel imaš neke informacije o tome?
 
@ PKB Staln ste u dodiru s traktorima, a jako malo slika sam primetio od vas na forumu, ako moze alo slika i drugih traktora, da vidim kako se drugi odrzavaju u odnosu na radne sate.
 
Svi idu 40 km/h bez obzira na broj stepeni prenosa. Ima član @Deni taj traktor pa od njega možeš dobiti bolje informacije ja znam onaj "majstorski" deo o tom traktoru.
 
Ako znaš majstorski deo šta su im mane?Potrošnja,fabričke greške,česti kvarovi na Landpower-u.Ovaj još ima rotacionu Bosch pumpu?Na brzine sam mislio na svih 36 da li znaš svaku posebno koliklo ide? Na primer: 1- 1,5 km/h 6-5,5 km/h 36-40 km/h.....:ppozdrav:
 
Pisao sam već o tome o manama i kvarovima ima par stranica unazad.Pumpa nije Bosh nego Delphi i nije klasična rotaciona nego je segmentna sa elektronskom kontrolom.Za potrošnju pitaj Denija ja to ne znam.A evo i tablca brzina:

9aa5q0.jpg


Ovaj sa slike ima ove najšire gume 650/65R38
 
@ PKB Staln ste u dodiru s traktorima, a jako malo slika sam primetio od vas na forumu, ako moze alo slika i drugih traktora, da vidim kako se drugi odrzavaju u odnosu na radne sate.


Necu da se namecem ,salim se . Pa jednostavno slabo slikam masine bas iz tog razloga sto sam svakodnevno u kontaktu sa njima i postavljo sam par slika slabo se komentarisalo pa reku sta da se trudim ako nezanima nikog .Slikacu ovih dana pa ce biti jos slika
 
@PKB

Na kojim je poslovima radio onaj Ghibli i za koje je vreme nagurao 19000 radnih sati?
Da li su se i ostali noviji modeli Landinija tako dobro pokazali?
 
Nazad
Vrh