kupovina prsluka

da li znate da se organizuje kolektivna kupovina prsluka sa jedinstvenim nickom?


  • Ukupno glasača
    15
Odlicno, juce smo se mnogo dvoumili da li da saljemo prsluke jer nismo imali brojeve telefona od svih clanova pa je slanje AKS-om bilo rizicno ali nadam se da su ga dobili svi kojima je poslat. Francuzu sam danas poslao prsluk preporucenom postom jer expres poste u nasoj juznoj pokrajini nema. :cao:
 
Ljudi moji, sad sam gledao velicinu i uvideo da se ja odlicno uklapam u XXXL velicinu sa svojih 130kg! :D

Mislim da su mnogi potcenili svoju velicinu posle ovih zimskih krkanluka... :haha: :ppozdrav:
 
Kolega Bubu, posto smo slicnih karakternih osobina :haha: zivim u nadi da ce i meni odgovarati doticni odevni predmet naravno jednog lepog dana kad stigne!
 
Rale 83 je napisao(la):
Pa kad imas samo 70 kila , da tuces meter kako vi kazete ( a visina nas jebava) pito bi ja tebe :haha: :haha:
Pa imam ja nešto malo više od 70.... To je bilo za momačkih dana... :haha:
 
Po ovome do sada rečenom ispada da nisu sve veličine jednake iako piše da jesu,nekome odgovara rečena mera a nekome ne.Ja još uvek očekujem AKS.Da mi niste poslali možda po Deda Mrazu čim ga još nema? :haha:
 
Prsluk je stigao ali moram reci da sam razocaran. Velicina i to sto je sa prednje strane prekratak a najvise mi ne odgovara to sto nema bar jedan dzep sa unutrasnje strane :zli:
 
Kad je učiteljica pitala Muju da li je čitao "Na Drini ćuprija" a on kaže njozi: " Ćuj ćito, odo po njoj" e tako i ja kežem ćuj stigo prsluk ama ne stigao imao je već vatreno krštenje u rasađivanju oraha danas.Nije se ni ohladio od brze pošte a već uleteo u budući voćnjak.Hvala organizatoru.Jedini imam primerdbu na džepove - prazni. :haha: :haha:

U ime prsluka i oraha :ppozdrav:
2e4w2sz.jpg
 
Kakvi su da su , dobrisu . Ja planiram da ga nosi na traktoru preko majce (da sacuvam ledja) taman ne smeta na kolena a prekriva ledja .
A za velicinu nebrinite , stavite u ladnu vodu da nabubre ::namigivanje::
 
Danas stigli prsluci za mene i lepšu polovinu. Meni odgovara, hvala organizatorima.
Kad stigne kući reći će svoje mišljenje ali mislim da će i ona biti zadovoljna.
 
Stigao prsluk.Taman mi je,nije mali a ni prevelik.Slažem se da je trebao imati bar jedan džep sa unutrašnje strane i malo dužu prednju stranu.Iznenađenje je nastupilo kada sam u gornjem džepu našao 100 eura. :osmeh:
 
Danas i meni ekspres poštar doneo prsluk, veličina prava kao da je uzimata mera a bojler nemam tako da je kroj :D .Pozdrav za organizatore i hvala još jednom.
 
Ovaj model je krojen za sedenje u traktoru! Napred je taman kad sedneš, ne pruža se preko nogu, a nazad je malo duži da čuva krsta....
 
Nazad
Vrh