Kupovina lezaja

Danijel Dane

Član
Učlanjen(a)
24 Avg 2013
Poruka
63
Lokacija
Dakovo
Dobro veče svima, imam jedan mali problem. Otišao mi ležaj na prednoj vuči (desnoj dugačkoj osovini) i taj ležaj je specijalan i ima ga kupiti samo u Srbiji tj. Novom Sadu. E sad meni treba pomoć u sljedećem: Netko tko je iz Novog sada ( okolice ) da bi otišao kupiti taj ležaj i poslati ga poštom u Hrvatsku. Molimo bih ako ima netko voljan pomoći da se javi u inbox.
 
Pozdrav! Pa zar ne žele da pošalju direktno na tvoju adresu? Pitam jer nemam pojma kako funkcioniše slanje iz Sr u Hr i obrnuto. Koja firma je u pitanju?
--------------------------
Voljan sam da pomognem, samo eto interesuje me zašto ne šalju direktno. Nisam se nikad raspitivao, a možda bi i meni trebalo nešto iz Hr.
 
Poslednja izmena:
Eee svašta..... Misliš KND? Poslao sam u međuvremenu privatnu poruku, možemo tamo nastaviti.
 
ja ti mogu pomoci ako ti bas nije hitno......do sledeceg petka mozda da dobijes......mooozda i nesto pre
 
sad je vikend.....u utorak mogu da ga pokupim i u sredu je u Banovcima pa ako hoces mozes i doci po njega ili da ti posalje moj drugar
 
Meni je čovjek dio za auto isto kupio u Srbiju i poslao busom iz Bg za Osijek. Možda možete i tako.
 
Nazad
Vrh