Kukuruz 2024

Izvinjavam se ako sam nečim nekog uvredio, a smatram da nisam. Želim vam svako dobro ljudi....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Uhmmmm još jedno pitanje za kraj. Kako obrisati nalog sa ovog foruma?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Nemoj odmah brisati nalog. I meni se neke stvari nisu svidele pa sacekaj malo, ohladi glavu do sutra. Inace se slazem da ne treba ako neko ima drugacije misljenje odmah pisati da pise nebuloze i ostala vredjanja. Moze se i normalno napisati ne slazem se sa tvojim stavom i gotovo, imam drugacije vidjenje drugo mislenje i gotovo. Dosta ljudi ovde odmah poseze da vredja sagovornika.
 
Mada mi tu na računici nešto škripi. Rođak naštelovao mašinu na 18 cm, to je oko 79000 ha, a potrošio oko 15000 sjemena na 1.6 ha, to je oko 71000 sjemena ha. Ispade da nešto mašina nije dobro naštelovana.
 
Mada mi tu na računici nešto škripi. Rođak naštelovao mašinu na 18 cm, to je oko 79000 ha, a potrošio oko 15000 sjemena na 1.6 ha, to je oko 71000 sjemena ha. Ispade da nešto mašina nije dobro naštelovana.
Neka cudna racunica,ajd saberi Jos jednom

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
@sale ratar nekad je pametnije ćutati, pišeš nebuloze samo da bi nešto napisao.
Čovek piše kako kukuruz u ataru bedno izgleda, stoji i nikad da krene, pa čisto sam odgovorio šta može biti jedan od razloga.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
U pravu si da pišem nebuloze pa da napišem još koju, ne brine mene hladnoća u aprilu nego suša koja traje ne mesecima već godinama ali no.
 
Nazad
Vrh