Krompir

mozete baciti eurofertil plus 37 pre setve bez problema
sastav je 5-10-22(3+16) n-p-k-mg-b-s-ca-zn
neznam samo koja mu je cena sada
 
Koja je cena semenskog krompira, sorta desire? Tj za koliko para moze da se proda 10t? Prijatelj dobija u kompezaciji a nemamo blage veze o tome. Ne znam ni da li je kasno, niti da li je dobra sorta :)
 
По брдским крајевима Теочин,Гуча маса произвођача баца ђубре у сетви кромпира депозиторима који су уграђени у сејалице и тај систем не менјају значи да им се добро показао.јасам пробао и једну и дугу варијанту и закључак је следећи за њиве које се наводњају болје се показало бацање ђубрета у врсте,а за остале боље по целој површини и то што пре то боље обично у децембру.мислим да ђубре бачено врсту кромпир одмах користи по док има влаге корнов систем се не развија јер му је све ту ,како нестаје влге у врсти тако долази и до проблема што у заливном подручју није проблем
 
Zorane kompleksna djubriva su pristupacna biljci problem je u tome sto se sporo pokrecu u zemljistu racunaj da za sest meseci prodre u dubinu 2cm zbog toga se kaze da je osnovno djubrivo u jesen osnova dakle problematika je da djubrivo bude u zoni korene buduce zasejane kulture tako da moras voditi racuna i o kojoj se biljci radi jer svaka ima drugaciji koren e sada posto iz raznoraznih razloga lju di to ne urade na vreme moguce je uraditi i djubrenje u prolece pred setvospremiranje ali moras strogo voditi racuna o vrsti djubriva pogledaj YARINA djubriva imaju kompleksna ali trenutnovodotopiva i prodirajuca sto u prevodu znaci da sa svakim zalivanjem ili kisom imaju sposobnost da prodru u zonu korena
Još nema odgovora.

- - - - - - - - - -

I naravno zaboravih paprena su po ceni svog kostanja mislim na djubrivo
Još nema odgovora.
 
Stize mi semenski krompir iz Holandije I planiram da ga zastitim sa Prestige. Jel znate koliko je pravi razumes izmedju Prestige I vode?

- - - - - - - - - -

Mislio Sam na razmer ili odnos
 
Nazad
Vrh