Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Ko prepoznaje kvalitet, ne buni se za cenu 160 zivi, 250 uredjeni,kg. Inace trenutno trzizte, haos. Sto je i na neki nacin normalno , svinjokolji, novcanici konstantno prazni itd. PS.odmice prodaja.
 
Уређени за старе муштерије 300,00 динара, између 3,5 и 4 кг (без изнутрица, главе и ногу)
 
Vise od mesec dana,niko nista ne informise.Zna li neko sta se desava sa cenom na veliko i na malo?
 
Vise od mesec dana,niko nista ne informise.Zna li neko sta se desava sa cenom na veliko i na malo?


Nakupci kažu 110 , mi smo trebali ove nedelje useliti jednodnevne , ali našli nekog crnog labuda sa ptičijim gripom koji je doleteo ko zna odakle i crko pored kanala u Srbobranu i sad cirkus svi veterinari angažovani na popisu živine sa preporukom da se obavezno ista drži zatvorena i da odložimo useljavanje za izvesno vreme.
 
Obicno pisu prodali smo :osmeh:. Ti mu dodjes kao neki otkupljivac,klanica ili sta vec.Mozes li nesto napisati o tome.Kolicina i sl.:ppozdrav:
 
Da, klanica, ali samo "mini" klaonica. Od 3000-5000 kom koljemo nedeljno. Porodicna firma. Otkupoljemo pilad sa farmama iz okoline, a najdalje destinacije su nam Becej, Zitiste, Banatski Dvor, Durdjevo, Kolut, Stanisic...itd Uvek otkupuljemo na dnevnoj ceni. Kolicine koje preuzimamo su unapred dogovorene sa farmama. Imamo svoj kamion i dolazimo po robu. Tovarimo 1000-1500kom u zavisnosti od potraznje. Nase proizvode prodajemo kao sveze i kao smrznuto pilece meso. Nemamo preradu.
 
Korisno bi bilo izvestavanje o trenutnoj ceni.Nadam se realnom izvestavanju,na korist svih clanova foruma.:ppozdrav:
 
Ovde 135 zivi.Losa cena s obzirom na uslove drzanja i troskove grejanja.:osmeh: Mislim da obaraju cenu ovi sa smrznutima,na akciji.Vidim reklame i po 200 uredjeni.::lose:: Bas me interesuje,dali i ti trgovci jedu te pilice.
 
Nazad
Vrh