Kredit za poljoprivrednike

Interesuje me vase misljenje planiram da uzmem ovaj kredit sa 6% kamate, da uzmem 10 teladi, i gotovu hranu za njih. Da li je to pametno ! Vraca se na tri godine s tim sto je grejs period godinu dana. Sto mi odgovara jer ce bikovi stici za god dana i mocicu da obrcem .
 
Interesuje me vase misljenje planiram da uzmem ovaj kredit sa 6% kamate, da uzmem 10 teladi, i gotovu hranu za njih. Da li je to pametno ! Vraca se na tri godine s tim sto je grejs period godinu dana. Sto mi odgovara jer ce bikovi stici za god dana i mocicu da obrcem .
Ne razmisljaj puno nego UZIMAJ
Meni odobren kredit za kupovinu stocne hrane (sojine sačme) u roku od 7 dana
 
Interesuje me vase misljenje planiram da uzmem ovaj kredit sa 6% kamate, da uzmem 10 teladi, i gotovu hranu za njih. Da li je to pametno ! Vraca se na tri godine s tim sto je grejs period godinu dana. Sto mi odgovara jer ce bikovi stici za god dana i mocicu da obrcem .
Moze li neko da mi objasni kako ide procedura ova.I ja bih hteo malo da prosirim tov,pa bih hteo uzeti teladi malo na kredit.S obzirom da ja sve kupujem na pijac ili po kucama,na koji nacin ja mogu da dobijem kredit,posto valjda trebaju pasosi goveda ili ne znam sta jos,da li treba da uzmem pasos pa da nosim u banku ili?
 
Napravis sa nekim fiktivni ugovor o kupovini i overis ga u opstini. A posle kada kupis veterinar ti napise potvrde za svu telad i to se odnese u banku. Bar tako ja radim vec drugi put sa svinjama.
 
Nisam siguran ali za kupovinu stoke je najmanja cifra 1 000 00 din
Drugar podneo zahtev za kupovinu suprasnih nazimica ( sa farme Bečej) i rekli su mu da je najmanja suma koju moze traziti 1 mil din
Kad sam ih ja pitao sta je potrebno za kupovinu stoke rekli su mi da moram da im donesem predracun ili profakturu
Ali kanda su uslovi drugaciji od mesta do mesta ...
 
ljudi dali imate informaciju dali banka inteza, negde odobrava suvencionisanisani kredit,posto kod mene u Kladovu jos ne primaju zahteve.
 
Ja sam danas bio u Intesa banci, zena koja radi tamo zna da se bavim i poljoprivredom, pa mi je rekla da ce intesa uskoro da izadje sa nekakvim novim programom kreditiranja poljoprivrede za dugogodisnje zasade, zbog saradnje sa nekim njihovim partnerima, koji ce im obezbediti plasman u inostranstvu, nije znala sta tacno, ali je rekla da ce uskoro biti objavljeno i rekla mi je da ce prvenstveni cilj brdsko-planinski krajevi.
Toliko sam cuo, ovo nema veze sa subvencionisanim kreditima
 
ljudi dali imate informaciju dali banka inteza, negde odobrava suvencionisanisani kredit,posto kod mene u Kladovu jos ne primaju zahteve.

U istom trenutku bilo gde u Srbiji počinju da važe isti uslovi konkretno za Intezu.
Ako te interesuje nešto konkretno možeš da pošalješ na PP i da ti zakažem kod direktorke Inteze u Kladovu.
 
Može li se ove godine prolongirati kratkoročni dinarski kredit uzet u 2011 godini?

---------- Poruka napisana u 11:53 ---------- Prethodna poruka je at 11:27 ----------

Sad sam zvao i kažu da za ovu godnu nema mogućnosti reprograma kredita.Država nije donela te uredbe.
 
To sto su uradili je velika glupost. Taj kredit je puno znacio,mi smo zahvaljujuci njemu 2004,cini mi se ako ne greim za godinu,kupili nove sejalice,zatim ove godine novi traktor... Puno znaci kad imas povoljan kredit i ne moras da das odjednom pare,nego sa razumnom kamatom otplacujes 4 godine...
 
Ja mislim ustvari nema sta da mislim nema nikakvih vise jeftinih kredita........sve ukinuto a kazu udvostrucili budzet za poljoprivredu
 
Nazad
Vrh