Kredit za poljoprivrednike

Trazis da ti daju plan otplate tog kredita koji ti nude i onda ti sve bude jasno.Te bankarske kamate mogu da se računaju na mnogo načina.
 
U otp uzmem flajer i kad sam video posto za proviziju koju odma uzimaju(zato što su ti dali kredit,jebeš to ,uzima za sto kuraca procenat ,za koji **greška postoji kamata), odma sam uljudno vratio papir na mesto.
To bi bilo najbolje uzmeš 100 na god., i vraćaš 115 i u **greška.
 
Ја сам затворио све рачуне у ВБ, откако их је преузела ОТП....боље речено, побегао сам главом без обзира, скидају на све и свја.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ja sam posle skoro 32 godine radnog staža ugasio radni odnos u VB a račune još ne, čisto iz navike.
 
Znaš ti kakvi smo mi mačvani, na lebac da nas mažeš. Pri tome 11 godina direktor.
Ono malo što sam zaradio, studenti potrošili.
 
Isto je i kod nas u V.B tj.sada su OTP.Nemamo drugu pa mi se iskreno ne ide svakog reporta u Rumu ili S.Pazovu u banku pa sam tu gde jesam jer mi je blizu.Imamo poštansku štedionicu pa bi se moglo preći tamo.
 
Mi u indjiji smo u boljoj poziciji...nema banke koje nema,sve u su krugu dvojke...pa ko voli nek izvoli...
 
bio sam u opturnit banku. i ovako za 3500 e .na 3 godine rata 123 e .4.428 sa kamatu.

dali je to mlogo/

i dali je neko uzimao kod nji ?
 
Opurtunity je poslednja sansa...oni imaju najnize kriterijume i najvise kamate.inace,provereno je da mozes imati do 600000 duga za pio i u nlb banci.
 
200.000. al problem mi je i sto nece deda da potpise on vlasnik zemlje ,a ja nosilac gazdinstva.

Treba 2 ha u otp a neznam u ove druge dal treba. u ovu gde sam pitao ne treba njegov potpis.
 
Slican problem imam.Al posto sam zaposlen ne traze mi garanciju u vidu zaloga na zemlju.inace na 5000e da vratim odjednom za 12 meseci vracam 5350 e.
 
Velika je ta kamata.
Ja uzimam u sber banci 15.000e da vracam za 12meseci kamata je oko 900e ako se dobro secam. To smo uradili prosle godine u septembar mesec.
 
U gornjem slucaju 7% u donjem 6%.u svakom slucaju velike kamate za godisnje kredite u eurima.Kakvo obezbedjenje su vam trazili za ove kredite?
 
Jel se neko raspitivao za kredite za obrtna sredstva? Ja ovo malo sto sam gledao, bas i ne deluje nesto povoljno. Na varijantu po dospecu na god dana, kamate oko 10% na cifre oko po miliona.
 
Nazad
Vrh