Kompilacija operacija u ratarstvu za 2019 godinu

Meni najviše vređa inteligenciju što ja treba da idem da se borim za budalu koja neće da se bori za sebe a meni je 1000 puta bolje nego njemu, dok ne bude kolektivne svesti i cilja, ništa od nas...
 
Gogi nisi ti zbog toga izbačen sa foruma, ne piši ono što nije tačno.Zbog svađe i ružnih reči upućenih moderatoru zaslužio si takvu vrstu kazne i dobio trajni ban na prvom nalogu.Posle si se vratio ali po pravilu dupli nalog nije dozvoljen pa ti je i drugi banovan automatski a ovo sada je treći.Niko nikada nije dobio kaznu ovde zbog politike i sličnih stvari.Dobije se zaslugom jer većina ne razmišlja u tom smeru da možeš pisati šta hoćeš ali da vređaš i ponižavaš ostale članove ne možeš, nije dozvoljeno.
 
@olalija
Skroz si u pravu ovo za vređanje inteligencije,dok sam bio u firmi u izvršnom odboru sindikata kad god je trebao biti štrajk pola njih neće.Čekali da im štrajkači ostvare prava i naravno nisu se odrekli toga što je ostvareno_Od tada nisam zainteresovan da me neko vuče za nos.
 
U HR su 2008 ako se ne varam bili prosvjedi mljekara,cijena pšenice je tada bila 1.50kn/kg.
Od tada se dogodilo to da je broj krava pao za 60%(možda i više),broj proizvođaća mlijeka se prepolovio,a cijena pšenice je 1.10kn/kg..
Svi zadovoljni.
Došli u EU,potpore su stalne,na vrijeme i svi šute.
Al i dalje propadamo,broj stoke opada iz godine u godinu,zapuštenog zemljišta nikad više,a natječaji idu tako brzo da bi puž prije stigao sa zemlje na mars,nego da ovi izdaju natječaj za zemlju.
 
Gogi nisi ti zbog toga izbačen sa foruma, ne piši ono što nije tačno.Zbog svađe i ružnih reči upućenih moderatoru zaslužio si takvu vrstu kazne i dobio trajni ban na prvom nalogu.Posle si se vratio ali po pravilu dupli nalog nije dozvoljen pa ti je i drugi banovan automatski a ovo sada je treći.Niko nikada nije dobio kaznu ovde zbog politike i sličnih stvari.Dobije se zaslugom jer većina ne razmišlja u tom smeru da možeš pisati šta hoćeš ali da vređaš i ponižavaš ostale članove ne možeš, nije dozvoljeno.

Nisam po prirodi neko ko vredja, problem je bio što sam se upustio u svadju sa moderatorom. Ali se necu upustati u raspravu, za mene tema završena.
Drago mi je da sam opet sa vama
 
Gogi ništa ne priznaj. Tako su mene učili stari. I sad žena kad me na brzinu prepadne i pita nešto - koliko je sati, ja po navici kažem- nisam bio kod komšinice. ;)
 
Nazad
Vrh