Kombajni i linije za šećernu repu

Slupala se dva holmera na njivi u Prigrevici, jedan iz Gakova a drugi iz Kule koliko sam ja cuo, posle toga su dosle ekipe iz oba mesta i rasturili oba holmera. To je ukratko, vise njih u bolnici i policiji a materijalna steta ogromna.
 
Greota, a mlad kombajn. Mogao je jos puno da izvadi.


Evo jednog malo starijeg: ali u extra stanju, kao curica je.



I sledecu kampanju ce vaditi u zapadnom sremu.
 
A ima `l ko ovaki kawasaki !
21y52q.jpg
 
Pa gde ti svi ljudi nabavljaju delove? Jos malo pa cu poceti da proizvodim delove za Rimeco,ko sta radi Ja ili struzem ili varim.U Zrenjaninu vec imam rabat na hidrol,a oviiz Indjije mi daju popust na lance koje opet moram da prepravljam. Jeste li videli negde rashodovan::samo bes::
 
Pa lance elevatora je doneo íz austrije.hidromotor je jedan crko radio ga zarija iz miraza NS.a za reduktor pasovalo od barigelija.
 
Slicna meta isto ostojanje. Lanci kod nas, hidromotor prepakovao sam,za glavnu pumpu me odrali ko macka a osovinu reduktora mi ostrugali u zrenjaninu.Da vam nepricam kako smo krivili zice za zvezde i remontovali pumpu za vodu.KRIMINAL .Sad me ceka remont tarupa a nema nigde lezajeva posto nisu standardne sirine, mogu misliti posto ce biti ako ih i nadjem opet KRIMINAL.
 
Sestak turbo mislim da je Iveco-v. Hajde molim te otkrij mi tajnu gde da nadjem lezajeve

kako mi nismo imali ni upola toliko majstorije na nasem Guaresiju, Hudjik pravi sipke za sunca i raonike po uzorku, vodena pumpa pase sa kamionskog motora. Pumpe se naruce iz italije i eto. Neke stvari se mogu budziti, ali za neke ipaktreba otvoriti i odresiti kesu.
 
U sezoni ne narucujem ,nego kupujem sa lagera.Cika Hudjik preko telefona ima kad odem tamo e bas te nema dok za raonike nije problem s tim da nema tako dugacke srafove pa juri dalje.Prica za sebe su gume za tarup i vadilicu nisam siguran ,5.00x10.Mogu ja i dalje da
 
Bez ljutnje ali neke stvari treba naruciti pre sezone, pogotovo one koje se trose, Hudjik ima puno posla, i nestigne preko noci da napravi, nama 2 meseca pred kampanji je pravio raonike i sipke. Gume smo kupovali od viljuskara, postoje mnogi trgovci koje takve imaju. Mislim da niste izvadili vise repe nego mi s nasom masinom, ako nesto trebate pitajte, sve smo to prosli, i rado cu vas uputiti.
 
Nazad
Vrh