Koliko ste vremena proveli na forumu do sada???

Samo da uhvatim malo više vremena, popadaće vam cifre žestoko, vreme je da se forum očisti od nebuloza i praznih priča.
 
konacno. cugi vrati se sve ti je oprosteno.

i samo udri
BATINA JE I MEČKU NAUCILA DA IGRA
 
9 dana, 8 sati i 2 minuta. Za početak ćini mi se nije loše.
 
20 dana 22 sata i 10 minuta
Post je spojen: [time]1262185204[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
ja sam fenikse dosao na ovaj forum dok je jos bio "prazan" bio je cugi,novii,ja,branko,danger,branko,onda su dosli kiki,sosara i mityoo i to je stara garda,pa onda vi noviji i nemoj da prdis jer nemas pojma,pogledaj temu mf+zetor-ursuz+imt ili tako nekako i videces gde smo se sprdali i to,a niko nije pisao napamet i pravio se pametan,svi smo se podj.a ti u svakoj temi napravis pometnju
ja sam bio pre tebe a tu je bio i sandor :ppozdrav:
 
Dragan18 je napisao(la):
20 dana 22 sata i 10 minuta
Post je spojen: [time]1262185204[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
ja sam fenikse dosao na ovaj forum dok je jos bio "prazan" bio je cugi,novii,ja,branko,danger,branko,onda su dosli kiki,sosara i mityoo i to je stara garda,pa onda vi noviji i nemoj da prdis jer nemas pojma,pogledaj temu mf+zetor-ursuz+imt ili tako nekako i videces gde smo se sprdali i to,a niko nije pisao napamet i pravio se pametan,svi smo se podj.a ti u svakoj temi napravis pometnju
ja sam bio pre tebe a tu je bio i sandor :ppozdrav:
Svaka cast.. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Ali , Bio je i clan Brundalo , koji je bio jako popularan , posebno na temama ovcarstvo i kozarstvo...
Lik je bio toliko dobar , da je to cudo jedno. Mislim da je ziva enciklopedija za kozarstvo...
Cuo sam zadnje o njemu da je nesto bolestan, nadam se da je prezdravio:haha: :cao: :cao: :cao:
 
Kad već pričamo o vremenu provedenom na forumu, voleo bih ,ako je moguće, da neko napiše koliko je ovaj forum imao članova na kraju 2007. godine kada sam se ja ragistrovao. :ppozdrav:
Gledao sam u "Više statistike" ali mi nije jasno :ppozdrav:
 
Momci radije se takmicite u kvalitetu poruka a ne broju :cao: . Inace svaka cast svima na svom doprinosu ovom forumu, ocigledno je da je bio potreban. :ppozdrav:
 
Karalic je napisao(la):
Dragan18 je napisao(la):
20 dana 22 sata i 10 minuta
Post je spojen: [time]1262185204[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
ja sam fenikse dosao na ovaj forum dok je jos bio "prazan" bio je cugi,novii,ja,branko,danger,branko,onda su dosli kiki,sosara i mityoo i to je stara garda,pa onda vi noviji i nemoj da prdis jer nemas pojma,pogledaj temu mf+zetor-ursuz+imt ili tako nekako i videces gde smo se sprdali i to,a niko nije pisao napamet i pravio se pametan,svi smo se podj.a ti u svakoj temi napravis pometnju
ja sam bio pre tebe a tu je bio i sandor :ppozdrav:
Svaka cast.. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Ali , Bio je i clan Brundalo , koji je bio jako popularan , posebno na temama ovcarstvo i kozarstvo...
Lik je bio toliko dobar , da je to cudo jedno. Mislim da je ziva enciklopedija za kozarstvo...
Cuo sam zadnje o njemu da je nesto bolestan, nadam se da je prezdravio:haha: :cao: :cao: :cao:
Znam za Brundala , ne pojavljuje se vec dosta dugo , cuo sam i ja da je bio bolestan stvarno neznam sta se desava sa njim. :(
 
Nazad
Vrh