Kolega Brundalo - oporavak !!!

tine je napisao(la):
Da vas obavestim: danas sam pričao s Brundalom.

................... ...

tine,

mnogo hvala za informaciju, hvala bogu da je živ i da ide na bolje, želim mu što brži oporavak, kao i svi članovi na Forumu Ovčarstvo i kozarstvo !!!

:ppozdrav:
 
Hvala Tine, ne znam za ostale al meni Brundalo baš nedostaje. Daće Bog biće dobro. Mislio sam da se više neće javiti.
 
Želim što brži oporavak svom zemljaku Brundalu čije sam savete sa odušavlenjem prihvatao im željno čekao da se javi na forumu.Pozdrav od Milana!
 
Придружујем се искреним жељама за што успешнији опоравак Брундала, којег се често сетим и чије коментаре и сад исчитавам. Жив био.
 
Ako pogledate Istorijat Foruma, Brundalo je medju prvima počeo da post-uje da Forumu Ovčarstvoi kozarstvo, sa veoma kvalitetnim i edukativnim prilozima. Dugo ga nije bilo i..... najzad lepe vesti.

Siguran sam da je većina članovi Foruma saglasna da zaslužuje posebnu Temu, posebno što je diskusija krenula u temi "Ekonomika ....".

Naravno, još jednom želje da nam se što pre pridruži sa novim postovima !!!

::super::, ::prica::, :ppozdrav:
 
Brundalo druže, čekamo te da nam se što pre vratiš
Živ i zdrav nam bio!
 
Bez obzira sto nikad nismo kontaktirali ali mu zelim brz oporavak i povratak na forum. :ppozdrav:
 
Malo mi je lakluno kad sam cuo da je ziv, zelim brz i uspesan oporavak, imas podrusku sviju nas pozdrav prijatelju
 
pridruzujem se zeljama za brz oporavak svima nam jako nedostajes sa iskusnim savetima. jedva cekamo da nam se sto pre pridruzis. pozdrav od prijatelja. :ppozdrav:
 
Pozdrav za Brundala i želja da se što pre oporavi i vrati na forum! :ppozdrav:
 
Takodjer, nadam se da cemo se u Zadru na kavi naci kednog dana iako licno covijeka nepoznam ali sam zato i maloprije citao njegove postove.
 
Pozdrav za Brundala i iskrene želje za uspešan oporavak.

A tinu zahvalnost za informaciju.
 
Kolegi Brundalu sve najbolje i da nam se ubrzo javi.Nadam se da će se ponovo baviti svojim životinjicama kada ozdravi.Pročitala sam da je ostao bez stada.....Možda bi vremenom mu svi mogli nekako pomoći da nastavi,ima nas puno,a mislim da nam je svima pomagao savjetima.Naravno,ako Brundalu buden do toga!?e:
 
Nazad
Vrh