Koji traktor za 10 000 eura

jelah kod doboja traktor u eksta stanju
 
Znam gdje ja Jelah imas li kakav broj od njh trebam i ja masina

Cisterna 4000-5500l
Presa veca od welger 45
 
Ti mislis ako uzmes novi traktor da ces raditi bolje i pedantnije ?Sumnjam.Isto sumnjam da si teskom radom usparao za novi traktor.Tebi uopste nije bitno koji uzimas nego da nas vuces za nos.Mi u tvojim godinama smo ganjali nesto drugo a ne traktore.
 
ma uzecu neki zetor sigurno taj mi se najvise svidja posebno modeli proxima 8441 ili 10541...zelim da radim kvalitetno i sa modernim masinama i nije mi sve jedno u kojoj masini i sa cime radim...mislim da me razumete zato sam se odlucio za novi traktor ZETOR :ppozdrav:
 
pa pre si rekao fendt neki dobar polovan,pa si rekao case,pa si se raspitivao oko claas-a,pa sad zetor,a kineza hvalis na sva zvona a uzeo bi neki jaci za 5-10ks i dodao bar 15000e,ja ne vidim poentu tog transfera :sta:
 
fendta bi kupiu da ga samo nadjema li posto su to retki traktori i polovni kostaju vise od novog zetora radije cu da uzmem zetora...vec imam jednog pa nek mu jos i veceg brata kupim :ppozdrav:
a kineza nije da vise nije dobar ja sam zadovoljan sa njime ali prodajem ga da bi kupio zetora posto je zetro ipak vise po mom ukusu i nije problem prodati kineza za pola cene od novog zetora i dodati jos toliko i evo ga...zetor je za nas slovake zakon ima ih najvise u selu :D
NA zasto ti nespavas celu noc :haha: :haha:
 
ja ne spavam celu noc ne zato sto muku mucim sa fotonom(moz citati i 560) niti mastam o fendovima i zetorima,nego iz drugih razloga koji su tebi ocito nepoznati ::namigivanje::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1240120676[/time]_________________________________________________
ako je foton tako udoban,kvalitetan i dobro odradjen kao sto ti kazes da jeste ne bih ni pomisljao da dam 10-15000e vise ze zatora ili case opet bih uzeo fotona samo veceg,ipak je malo takvihtraktora kao tvoj sto vuku 3.2 i trose 2.5,u transportu obilaze i aute :D :bravo:
 
nisam rekao da obilaze aute ali nije vam jasno zasto zelim noviji traktor...vidi krajem 2004 godine cale je prodo kucu i hteo je kupiti veci traktor za oranje i nije znao koji samo da izbegne PDV pa je na brzninu kupio fotona posto je on bio na raspolaganju a za druge se moralo dosta cekati naprimer za zetora john deera caseja i ostale nekoliko nedelja i meseca mada sam ja i tad bio zagrejan za nekog zetora ili caseja ali tad se jos nisam dobro razumeo u traktore kao sto sada znam sve o njima i sada mi je lakse da se odlucim za koji traktor mi najvise odgovara i sada zelim prodati fotona i kupiti zetora posto zetora vise volim a ko vise voli kineze naka kupi od mene :bravo:
 
koji je traktor KASEJ?? :sta:

kineze niko ne voli po gotovo ne polovne,kinezi se kupuju novi :cao:

a zetor nije ni malo jeftin,vidi ako hoces kao Sandorov sa klimog,gramerom... on je svog od 64ks platio 33500e,a ti ako ces uzeti golog(bez opremi i sl.) od ~90ks platices ga ~35000e,onda bolje zueti rusa od ~95ks i platis ga 20-25000e i za 10000e moz da kupis sta ti srce zeli neki dobar auto ili novog fergusona,ma mozes da biras,a ako uzmes zetora sa klimom i svom opremom.... daces bar 40000e sto nije ni malo jeftino

mozda i gresim oko cena,ali sacekajmoostale kolege forumase da kazu koju rec :ppozdrav:
 
KASEJ sam mislio na case ih pa sam tako pisao...ma nema veze na ns sajmu cu se dobro raspitati oko novih zetora i ja mislim da model 8441 sa svom opremom klima ,gramer sediste,tegovi,rotacija,i ostalo nekosta vise od 35000evra sto nije puno za takav traktor a i po mom misljenju je bolji od case 95 posto case prave turci a zetora chesi i tu ima neke razlike u kvalitetu izrade udobnosti i dugotrajnosti....
da jos kazem da je moj kinez nov traktor posto nema ni 500 sati i nista se nije pokvarilo na njemu jos sam i malo novca ulozio u njega ugradio muziku za 200e zamenio ulje menjaca koje vredi 300evra i neke sitnice nalepnice i ostalo pa mogu reci da je i bolji od ovih novijih fotona koji nisu vise tako kvalitetni kao moj koji je iz prvih serja sa org perkins motorom pa bi svakome preporucio da umesto novog kineza kupi od mene i nece zazaliti :ppozdrav: cena je novog fotona 20000evra sa pdvom a ja moj prodajem za 20posto jeftinije pa ko zeli nek se javi... :ppozdrav:
 
pa onda reci KEJS,a ne KASEJ :D mislio sam mozda Masej,ali ok,bitno je da smo se sporazumeli

pa eto ti ga ulje menjaca 300e za kineza,koliko li je tek za zetora a koliko za rusa :sta:

znaci ti ga sad dajes za 16000e a dao bi ga i za 15000e,ja ne znam ko bi bacio 5500e jer ti je to siguran gubitak i sad ces dodati bar 20000e za zetora... koji ima 85ks kao i foton :sta:

brate za 20000e mozes uzeti mecku i jos da ti ostane kusurta da se narednih 20g pretplate u nekom kaficu da posle voznje traktora se provozas meckom i odes na pice :D :ppozdrav:
 
ma ja ti iskreno kazem nisam neki ljubitelj mercedesa i skupih automobila koji ne zaradjuju novac samo ga trose na gorivo a nedaj boze neka saobracajka i ode auto u pm pa je najbolje kupiti novi traktor i uzivati u njemu i raditi sa njim i naranvo zaradjivati novac sa njime i kvariti oci susedima koji polude kad nesto kupim novo i zbog toga me nevole :haha:..moj frend radi 350 jutara sa 2 zetora 7011 i 2 539 i svake godine spominje kako zeli kupiti novog zetora ali jbg nikad nemoze...ja mogu da kupim zetora i da ga imam u narednih 20 godina da me sluzi i naravno da ima sta da radi jer zetor je zetor kazu najbolji traktor za nas :ppozdrav:
 
ja sam vise za opciju da sa komsijama :ppozdrav: ,a drustvoi drugarice u auto pa se malo provozamo i druzimo ::suncanje::
a traktor mi je radna masina koja treba da zaradi za zivot i jedva cekam da uradim nesto pa da se odmorim,a ne da ne izlazim iz traktora.
ja ne mogu kupiti zetora ali sigurno mogu fotona,ali kog ce mi kad i ovi odrade posao
 
e vidis je bi mogao i 24 casa da orem bez prestanka na novom zetoru tolko volim da sam u traktoru da bi i spavao u njemu :haha: ja jako cenim radnu masinu i nije mi bas sve jedno sa kojom se radi najvaznija je udobnost i lake komande pa je tu zetor zakon i najradije bi ga kupio ali najpre moram prodati fotona a onda naruciti novog zetora i raditi sa njim sve :D :cool: skreno da kazem ja sam ljubitelj traktora i zato kad biram neki traktor nije mi sve jedno koji cu da vozim mora biti po mom ukusu i na to najvise obracam paznju a na ns sajmu cu da odaberem neki zetor koji mi najvise odgovara i takav cu i kupiti :ppozdrav:
 
nije problem,moja selekcija bi bila rus i ferugson i to sve zajedno dodje do 32000e i za ostatak para druzenje i ostalo
ja sam veci zaljubljenik u devojke, ::vino::,zurke i drustvo

jbg ja radim da bih ziveo odn.bitno je da poorem na vreme i sve obavim pa kad dobijem pare da uzivam,a ne da mislim kako cu kupiti neki drugi traktor i dati pare a nemam potrebe za time
 
NA vidim da ti je sve jedno koji traktor imas i kad zaradis pare trosih ih na izlaske druzenje i sta ja znam...ja kad imam pare cuvam ih za nesto korisno i manje trosim na druzenje i izlaske i sad mi je cale reko ako hoces now traktor da najpre prodam ovog fotona i onda cemo da kupimo novi zetor sa kojim cu ja naravno biti zadovoljan i mislim da je zetor pravi izbor za mene. :cool:
 
ja ipak mislim da je Kejs ::namigivanje::
pa vidi kako kaze jedan covek "ne mora biti novo,mora biti ispravno"
i naravno da imam 40000e kupio bih novog rusa do 25000e i da me Bog vidi a za ostatak para bih lako
ni ja ne popijem sve pare ali imao sam medju prvima skuter,uvek imam dobar mobilni i malo bolju odecu,hocu da uzivam u plodu rada a ne da pravim od sebe roba...
imam u familiji jednog koji ima love ni sam ne zna koliko(zemljostrugar)i radi u firmi,ali se malo izgubiou vremenu kad je bio mlad previse je bio opterecen pa se nije ozenio,itd itd....
a ima takvih po selu dosta koji jedva cekaju da procuri ulje negde pa ga sarafaju i glancaju ponovo...
 
Nazad
Vrh