Koji subvencionisani traktor je najbolji?Odnos, cena, kvalitet ?

Sta mislite o subvencijama za ovu godinu bilo je na TV-u da ce biti neki krediti subvencionisani sa 10% pa kad im je Nedimovic dosao u emisiju nista ne kaze...Da li ce biti sta od toga??
 
Valjda svetska banka da je 50% ti uplacujes 10% iz slamarice a ostalih 40% moras od banke da uzmes kako sam ja skapirao.
 
Danas je izasao ministar da ce biti sve marke traktora u opticaju za subvencije i da vazi sta je miksan rekao.Mene bi u tom slucaju najvise zanimao Armatrak 584e
 
Imam ja informaciju od coveka da je on vec prosao na konkursu a nije ni objavljen posto ima vezu u ministarstvu.Muljaze su vec pocele ...
 
То што теби не одговара не значи да осталима не одговара. Некима нису одговарале оне субвенције што су биле прошле године за домаће тракторе па нико није говорио да је ср***...
 
tacno tako meni nije odgovaralo nikako ....a ovo je taman nivise ni manje e sad zavisi ono bodovanje ima tu svasta nesto za ispuniti
 
Jel se neko raspitivao o uslovima koji su potrebni za kupovinu novog traktora, mislim po ovoj novoj uredbi 50-40-10.
U susednom selu covek odbijen jer ima preko 20 krava....
Sve i da prodjem konkurs ne mogu konkurisati za turcina 1104, za 2ks prelazi limit, ako je tacno to sto mlate.
ispod te snage ne znam ni da li bi uzeo nesto.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel se neko raspitivao o uslovima koji su potrebni za kupovinu novog traktora, mislim po ovoj novoj uredbi 50-40-10.
U susednom selu covek odbijen jer ima preko 20 krava....
Sve i da prodjem konkurs ne mogu konkurisati za turcina 1104, za 2ks prelazi limit, ako je tacno to sto mlate.
ispod te snage ne znam ni da li bi uzeo nesto.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Kako mislis odbijen? Od kad moze da se konkurise?
 
Tako cujem od nekih iz sela..
Evo malo pre bio da predam papire za neke subvencije i da se raspitam malo za to, sluzbenici u nasoj opstini pojma nemaju sem da se prica o tome.
Navodno ce biti gornji limit 20.000e i 80kw....

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Tako cujem od nekih iz sela..
Evo malo pre bio da predam papire za neke subvencije i da se raspitam malo za to, sluzbenici u nasoj opstini pojma nemaju sem da se prica o tome.
Navodno ce biti gornji limit 20.000e i 80kw....

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Mislim da sam čuo da je ako ideš na stočarstvo gornji limit 19 krava pa on nema prava da konkuriše, nije mogao biti odbijen, to mislim da nije ni krenulo...
 
Verovatno si u pravu, ja sam malo naivan a malo ishitren, brzi prsti od mozga...
Ljudi k'o ljudi, pricaju, jedu ....
Rekose mi da ta uredba ili kako se vec zove, nije ni izasla, bar oni nisu obavesteni.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sve je rek'o, samo nije da cisto ratarstvo ne prolazi na ovom konkursu. Da li moze naknadno da se menja setvena struktura u trezoru posto je obnova registracije vec uradjena?
 
Nazad
Vrh