Koji je ovo traktor

U golasui piše Torpedo ali pošto nikad nisam vidio ovakvog ni na slikama bio mi je potpuno čudan traktor.
 
to jeste tt ali vidim da je stavljena turbina i prednje felne su prevelike,originalni nije imao turbo a prednje felne su mu 20coli,zadnje 34
 
Ljudi jel nije problem da se u buduce stavi slika masine umesto linka ka oglasu,jer oglas sklone a diskusija ostane pa se kasnije ne zna o kom se traktoru radilo. :ppozdrav:
 
E taj stari Zetor sam ja danas ssreo na ulazu u Bg na autoputu, nosila ga je slepa sto znaci da je verovatno prodat. Mozda se i javi novi kupac...
 
Pozdrav svima. Da li neko moze da mi kaze koji je ovo traktor?

16c8hvs.jpg
 
Imas svakojakih budala na ovom svetu. Naletim ja kod jednog svajcarca u garazu. A on prodaje ove traktore, ja ga pitam posto kinez , a on meni kaze da to nije kinez vec njegov traktor , i nikako ne kaze odakle dolazi traktor. Kaze da su to njegovi trak i na nji je napisao neko bezveze ime. Ja pokusao da ukucam na Google to ime , kad ono izlazi njegov sajt sa tim traktorima i astronomske cene Zetora i svih ostalih masina koje on prodaje. Ja do sada nisam naleteo na veceg debila u CH .

Hvala MOMOSARIC
 
Nazad
Vrh