Koja banka daje najbolje uslove za kupovinu traktora?

Slusaosam od kolega koji vec imaju kredite, Prokredit i komercijalna banka. :ppozdrav:
 
pozdrav svima na forumu. mene interesuje kupovina imt 539 preko kredita,lizinga uz subvencije sta je naj isplativije u ovoj godini.u pro kredit banci je rata 175e rata na 5 god bez subvencija. hvala unapred
 
kod nas u intezi je najednostavnije,rata na 5 god. je 150 e.hipoteka zemlja.oko 2.5 ha.model 539 servo.samo se ceka na isporuku.ja sam kupio jedan za kes,sutra idemo po drugi na kredit.imas zabranu prodaje 3 god.ovo govorim za traktor sa subvencijama drzave.nije potrebno kasko osiguranje traktora posto je zemlja zalog.jedino je upis hipoteke oko 100 e.
 
Znaci 60 rata po 150e i 100e za hipoteku i to je to,ili nakace kasnije jos nesto? Jel to stari model samo sa servom ili onaj sa potpuno novim izgledom.
 
3582fxs.jpg

nemas vise troskova,danas smo zvali agrorid,cena je 820 000,i isporuka je odmah.
 
zdravo svima

kod nas u intezi je najednostavnije,rata na 5 god. je 150 e.hipoteka zemlja.oko 2.5 ha.model 539 servo..jel ovo rata sa subvencije ili bez subvencije rata na 5 godina 150 e.

hvala unapred :ppozdrav:
 
traktor bez subvencije je skuplji za 2ooo e,rata 150 je sa subvencijom,kod njih imas i opciju staro za novo,racunaju ferciku oko 2000 e.cale moze da zalozi hipoteku.ali sacekaj jos novu uredbu o kupovini nove mehanizacije.
 
IMA li nekih novina o kupovini traktora na kredit 539me interesuje koji su uslovi ,cene i subvencija gde to mogu proveriti!
 
Uzeli bismo jedan novi traktor, ali nikako preko banke, jer za njihovu kamatu može da se kupi jos koja masina, a čuli smo da Imlek hoće da da pozajmice koje se isplaćuju u mleku i nema kamata. Tako da me zanima da li je vec neko uzimao takve kredite od njih i da li cena litre mleka se povecava kad i ostalima ili ostaje ista i ta razlika im služi kao kamata??
 
to je najbolje da vidis sa svojim sirovincem, on ce ti to najbolje objasniti, pa nam javi sta ti je rekao
 
Nazad
Vrh