Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Ja sam skroz na Srdjanovoj strani.Vozim takvu prikolicu cesto.Mada kad je jako blato ni nejde se na njivu sa priokolicama ali no (sto bi Sale rekao)
 
Mislim da je osovina od duplih točkova kraća od samica ( koliko me sećanje služi), nemojte me držati za reć ali ako bude neko stavljao samice na duple nek izmeri razliku.
 
Kakvo mišljenje imate o ovoj prikolici ?
xuB6ujO.jpg

L5JPzMJ.jpg

940Jnwc.jpg


Nema duple gume..Najviše bi trebala za prevoz okruglih bala, ako bi kiper bio dobar onda i za voziti zrno..
Koliko je ona teška??
Dal je tu problem sa duplim gumama,i dal ih je teško nabavit ili to paše od svih kamionskih prikolica??
I kolko vrijedi tako nešto pošto još nema cenu?
 
Ovo druze vredi ako ce da ti proda na kile..kod nas ima ovih sto seku ksmione i tu se nadje svega pa i tockova i guma i to za male pare,to vise skoro da nikom i ne treba,mislim na kamiondzije..
 
Pozdrav kolege.Planiram kupovinu kamionske prikolice za prevoz rolo bala pa bi mi trebalo neko misljenje iskusnijih.Da li vec registrovane prikolice sa belim tablicama mogu da se prebace na zelene tablice i da li neregistovane mogu da se registruju na zelene odmah?Ili da nema neko kojim slucajem neku da proda ili zna nekog?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
nadji broj fakulteta tehnickih nauka u novom sadu i raspitaj se tamo oko zelenih tablica. ja sam pre 2-3 godine hteo da kupim kamionku i bio sam tamo da se raspitam oko registracije,moglo je da se uradi ...
 
Koliko se krecu takve prikolice? Da li je na zelene table? 8.2m x 2.45m treba da je patos, kolika je zapremina bas moze kad kotobanja:haha:
 
Nije na zelene mada cu pokusati da skupim papire za registraciju na zelene.Trenutno mi nije bitno jer sam na kraj sela i idem direktno iz dvorista u atar.Platio sam je 2000e u susednom selu mada ih ima po oglasima i za 1500 ali nisu registrovane i dok platim prevoz izasao bi na isto....

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока
 
Radili smo mi na našim prikolicama, to jest bile su kod majstora da se to prebaci... Jedino što znam je da ako imaš 20.000 dinara nije komplikovano uopšte... :osmeh:
 
Zameni se samo komandni ventil, taj na koji se kače dva creva, za drugi sa jednim crevom kao od zmajevke, rezervoar, cevi, creva, cilindri, ostaju isti, ništa spektakularno.
 
Ja sam takodje sam radio,samo da imas ispravan ventil sa traktorske,pratis koje crevo gde ide i spajas...ako nisi siguran kako tacno ide bacis pogled kako je na traktorskoj,pa kopiras...ako opet ne valja,bez brige,nema sta da pokvaris.
 
Nazad
Vrh