Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Dve osovine samice gume zakon ide kao bucikl,sve ostalo je veci otpor za traktor.
 
Pa ja sam mislio ovaj od tri osovine jer kažu da bez problema nosi 2 vagona pa ako bude teško traktoru skinemo jednu osovinu i tovarimo 1,2-1,3vagona tolko bi izdržali.
 
Na ove sa tri osovine možeš da skineš onu jednu "viška" a mislim da ti se prepravljanje ne isplati zato što osim klipa treba promeniti još dosta toga.
 
Nisam nikad radio sa tim vazdušnim kipovanjem ali mislim da ima negde u temi da se mogu naduvati kući sa kompresorom i da se može tri puta kipovati sa tim vazduhom.
 
I ja sam u toku kupovine kamionske ako bude istina. Nasao sam jednu 7.2m dugacka gume samice takozvane dzambo gume ima Y rudu 1996 godiste, aluminijumske stranice komplet. Ganc nova cirada. Trazi mi covek 2200e prikolica ekstra dobro izgleda ne znam da li je to puno ili ne, zbog toga sto je verovatno ne mogu registrovati na zelene table, kada je procedura ogromna papiroloski...? :sta:


Nije naravno kiper, to sam zaboravio da napisem. Sutra cu ubaciti slike da se vidi, kada je budem slikao.
Kada bih kupovao kiper nikada ne bih uzeo na vazduh.

I ova izgleda pristojno, samo je cena preterana
http://www.polovniautomobili.com/prikolice/8631030/kgel-sanducarka
 
Poslednja izmena:
Gde izdaju potvrdu za gošine i utvine prikolice? Bilo koji broj sam našao na netu ili je nepostojeći ili se niko ne javlja. Za schwarzmuller izdaju to sam našao.
 
Bio u tehnickom da se raspitam za kamionsku prikolicu. Receno mi je da ako sa traktorom vucem belu tablicu registrovanu ili ne sve jedno je, ako te policija zaustavi automatski se gubi dozvola zbog pogresne kategorije... Tako da sam odustao od kupovine iz razloga sto za prepravku na zelene table treba da cekam da se gospodin vrati sa mora za 15 dana da bi mi rekao koliko kosta u predstavnistvu za te prikolice koje izdaju odobrenje da prepravku na poljoprivrenu prikolcu...... U pitanju je prikolica Krone 97 godiste...
 
Prodam ti ja moju na zelene table,tovari 22tone žita

Prikolica je dobra, sve stoji, ali ipak je cena prejaka, koliko je stojala u oglasima pa se nije prodala, znaci da to ipak nije prodajna cena te prikolice, iako kosta kao jedna dobra zmajevka, ali opet ako tako gledamo i tebi se ne zuri da se proda, pa ako neko naleti naleti, ako ne opet dobro, kada sluzi cemu je namenjena. :ppozdrav: Mislim da veliku vecinu odbija to sto ima 3 osovine, mada meni to ne bi smetalo ako je cena mozda pala. :osmeh:


Da li neko ima mozda broj telefona od coveka koji izdaje potvrde za prenamenu za Krone prikolice.....? :sta:
 
U Vladimirovcu na magistrali stojala jedno vreme utvina ona mala od vagon, zvao da ga pitam za cenu rece nesto preko 1000e, patos los i gadna na oko al za te pare odlicna, pre par dana kad sam prosao nema je, bas sam se iznerviro! Kiperka!
 
Dali utva jos radi nemogu da dodjem do njihovog broja iskljucen je trebao bih odraditi prenamenu prikolice ?
 
Jel zna neko neku dobru kamionsku prikolicu (kiperku) na prodaju? Treba da nosi 20+t i da moze odmah na njivu, da ne treba da se pegla,srafi,vari...
 
Kako vam se čini ova vuča na kamionki nosivosti 16t
Photo0204.jpg
Photo0203.jpg

Photo0205.jpg
 
Nazad
Vrh