Kalifornijski kunić.

Odg: kaliforniski kunic

Meni kod jedne zenke svako leglo su takvi poslije se isciste.ali samo kod te jedne.
 
Odg: kaliforniski kunic

Kako izgledaju ti sivi kalifornijski kada odrastu? ne bi bila loša fotka.Ja ih imam, ali nikada nisam dobio tu kombinaciju ni sa kakvim ukrštanjem.
 
Odg: kaliforniski kunic

Ja cuvam kaliforniske i u svakom leglu imam po nekog takvog (SIVOG) to su zecevi koji kasnije kad odrastu imaju najbolju pigmentaciju ocisti im se ta siva boja cim predju 2 mesec.
 
Odg: kaliforniski kunic

Nikada mi se to nije desilo. Doduše isam ni pario kaliforniski-kaliforniski. Nisam imao mužjaka. bedu sasvim beli kada su mali i onda im vrhovi ušiju, njuške i repa naknadno dobijaju razne nijanse od svetlo sivog do skoro crnog
 
Odg: kaliforniski kunic

Odlićno žećo takvi trebaju da budu vrlo kvalitetno leglo,prvim linjanjem se izgubi sivo totalno to nije nikakvi problem,kod mene je isto tako leglo što daje do znanja da su roditelji vrhunski uzgojeni i kao i njihovi roditelji...
 
Odg: kaliforniski kunic

Ja imam 1 leglo takvih sivih, 6 komada, stari su 3 mjeseca i sad im se već dosta izgubila siva boja.
Imaju samo sivi nos, uši i dlaku po kralježnici.
 
Odg: kaliforniski kunic

o6h1ll.jpg
zenka od 5 mjeseci
Post je spojen: [time]Mon Mar 7 16:47:16 2011[/time]
_________________________________________________
28v63o5.jpg
 
Odg: kaliforniski kunic

:D

Odlićan nemam zamjerki kad ovako gledam ako je tetovirana onda je još jedan veliki +...
 
Odg: kaliforniski kunic

Mlada ekipa u novoj gajbi. Okvir još nije gotov pa još improviziram...
etfta9.jpg
 
Odg: kaliforniski kunic

Zdravo,
Samo zelim da dodam par stvari...Ranije sam drzao razne mesance,mesance ovnolikih,novozelandskih,orijasa...i moja iskustva su bila tragicna... Bolesti,kanibalizam,losa mlecnos,slab priras...ma problema koliko hoces. I onda sam otkrio "Kalifornijskog belog". Vec godinu dana se druzimo jako lepo :ppozdrav:
Evo par slicica koje su mi bile pri ruci...a dodacu ih ovih dana jos jer sam ubacio nov osmodelni kavez sa automatskim pojilicama i izdjubrivanjem pa jedva cekam da ga izreklamiram :haha:
2dhzqm0.jpg
2rhy4h5.jpg
216dmu.jpg
s4x6ih.jpg
 
Odg: kaliforniski kunic

Mmoze li mi neko pisati gde mogu da nadjem cistokrvne kaliforniske kunice da uvezem u MK. Trebaju mi veci broj za farma.... Pisete na PP
Post je spojen: [time]1300821289[/time]
_________________________________________________
joco od kade gi nabavi kaliforniskive kunici
 
Odg: kaliforniski kunic

@Mak Kunic
Od Makedonija si??
Post je spojen: [time]1300903362[/time]
_________________________________________________
@ pucaljka
Koliko meseca ima taj zeko sta jede mrkve? :haha:
 
Nazad
Vrh