Kako se resiti muva u svinjarskim objektima i oko njih?

Sve to resavas sa jednom bocicom karamelice, i cisto i bez fleka po prostorijama...a daleko jeftinije...samo dva vilotrina kostaju 1000din. a lambdacihalotrin iz vilotrina je jako nestabilan na temperaturama preko 25 stepeni. Za tri dana se raspada...Nikad nismo bili u Grgurevcima...Ukoliko zelite da vas posetimo posaljite privatnu poruku...ili
 
Poslednja izmena od urednika:
Krenula nova sezona muva...cena ostala ista...ako ima zainteresovanih za prezentaciju u Vasem objektu, potrebno je samo da skupite desetak komsija da gledaju i navijaju...kafa i rakija...ako bude-bude...prezentacija je, naravno, besplatna za domacina.

Dobar dan. Neznam da li je kasno da li još ima preparata? Ja sam iz Mužlje to je kod Zrenjanina i imamo krave i svinjei jako puno muva.Prihvatio bih prezentaciju kod mene, naći ću i ljude a može i kafa i rakija... broj telefona 0638736329 ili mi pošaljite vaš broj da vas nazovem da se dogovorimo...pozdrav...
 
Znam gde je Muzlja Djula...Na Muzljanskom putu je cuveni Joska ..graver...cuda pravi na kundacima i jelenskom rogu...danas sam u Curugu i Petrovaradinu,mozemo za sledeci cetvrtak, cujemo se...ziveli

Sanduce ispraznio :)
 
Nasao novi preparat protiv muva pa da ga isprobam,zove se Sojet,proizvodi ga indija i u lokalnoj poljo apoteci kosta 700 dinara 50 grama,napravio tecnost za mazanje i posle dve minute muve su vec pocele da padaju,neznam koliko dugo ce otrov delovati protiv muva,al nije los.
 
Krece toplije vreme...a i muve...vec za desetak dana smo po terenu...ukoliko je neko zainteresovan za prezentaciju...javite se. Posle ne mozemo izaci u susret svima...na zalost....
Ziveli
:ppozdrav:
 
javi se ,mirko060 7009500,dublje kod bogatica,ne bi bilo lose subotom ako mozes ili nedeljom ,ovim danima radim,imamo muva koliko hoces,sve sto ubijes ndobijes gratis.
 
Nazad
Vrh