Kako sam stekao imovinu ??

sada imam 14godina i poceo sam vise da radim sa traktorom jer imam polozene propise za voznju traktora ovako sam ranije mogao samo oko kuce da radim jer nisam imao polozene propise
 
za traktor se nepolazu propisi nego f kategorija. a ovaj trifunovic je klasican tip macvanskog prevaranta izgleda covek nije bas ni normalan cim ovoliko laze ej mesec dana nije spavo pa koga on u zdrav mozak
 
  • Like
Reagovanja: PKB
i meni je to malo nelogicno ajd dve noci pa ajd al mesec dana da nespavas i da nejedes samo je kao pio vodu nije lako raditi ja bas jedem kad radim duze sa traktorm
 
veljo nemoj tako procitace to neko od ljudi iz tih delova Srbije pa ce biti posle svadje..u svakom kraju ima losih ljudi,to se ne moze deliti
Нешто на ту тему, па ко има времена у ове зимске дане http://www.scribd.com/doc/79107476/Vladimir-Dvornikovic-Karakterologija-Jugoslovena
 
Kako je krenilo cim prohodas odma na ispit kod mene je sa 16 za skuter do 50.kub sve ostalo je 18.po novom zakon traktorist nemoze da vozi prikolicu preko 5.t ako nema E.kategoriju a nesto sam nacuo i za auto prikolicu preko 850.kg treba E.
 
Jeste gledali na galileu max 4 dana i 4 noci covek moze bez sna ali to su muke i zadrema u hodu a ne u voznji.Ja sam radio na zetvi stvarno realnih 14-15 efektivnih sati ali spavas ko zaklan posle ,i svaki dan sve teze i teze sam se oseco ,a on je toliko radio i nije uopste spavo ima svakakvih organizama ali nadljudske sposobnosti nema niko !!!
 
F je ukinuta kategorija tj dobijas je sa b a sa starim zakonom nisi mogo traktor i dve prikolice sa b nego si moro f imati .
 
Nazad
Vrh