Kako da Poljoinfo forum učinimo boljim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto sad postovi idu naopacke. Najnoviji post mi dode na zadnju stranu, pa stalno moram ici na poslednju stranicu da bi video nov post.

Ukoliko zelite da vam se nove poruke prikazuju na pocetku a ne na kraju mozete to izmeniti u podesavanjima.
U opstim podesavanjima u profilu u delu Thread Display Mode: izaberite Linear - Newest first
 
Sto sad postovi idu naopacke. Najnoviji post mi dode na zadnju stranu, pa stalno moram ici na poslednju stranicu da bi video nov post.
Pa tako je bilo i na starom forumu, na poslednjoj strani si imao nove postove (jedino u podešavanju si mogo staviti da ti prikazuje nove postove na prvim stranicama)
a ima i toga ovde da prebciš : Ideš na Opšta podešavanja i izmeniš Thread Display Mode umesto Linear - oldest first izabereš Linear - newest first

Edit: hehe. Culy je bio brži.
 
Poslednja izmena:
Imam jednu primedbu.Ne vide se cele padajuce liste (Zajednica, Forum Actions i Brzi Linkovi) od reklama.
 
Kad se u voćarskom forumu klikne na "pokaži poslednju poruku" na određenoj temi, otvara neke sasvim druge teme iz drugih oblasti, npr. uzgoj ovaca.
 
To ti onda znaci da teba da kupis ovce i neces morati da kosis travu u vocnjaku. Kompjuter ti je cudo oce da ti pomogne.
 
Molio bih Uredništvo da mi odgovori na pitanje da bih i ja mogao da odgovorim istraživačkom timu kada ćemo moći da nastavimo sa radom!
 
:veseljak:: Miladine kad ovo proučiš videćeš da je puno bolje nego stari forum samo jedna zamerka ovo mi malo čudno što je pola na srpski pola na engleski jeli ovo srpski forum ili engleski ili je to smućkano pola pola.::jako_besan::
Pozdrav svim članovima foruma
 
Poslednja izmena:
Poslovična domaća profesionalnost... Molim za konkretan datum.
Ja sam vas preporučio kao ozbiljan forum pa dajte to i da opravdate.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh