Kada niste u traktoru, vozite

oi9hc3.jpg
[/IMG]
35i0rhu.jpg
[/IMG]
2r58adz.jpg
[/IMG]
16ln29w.jpg
[/IMG]
abgfa0.jpg
[/IMG]
rwt305.jpg
[/IMG]Par slika od juce,jako interesantno videti uzivo
 
U Obrenovcu,ovih 4ili 5komada se trenutno sredjuju,covek ima oko 60 automobila koji su u voznom stanju i oko 50 motocikala...
 
Ima lik u Botosu,Zove se Nikola,nama su ga predstavili kao Nikola djubre.Ne kao los covek,nego su ga tako krstili zbog krtoga u kuci.
Kakve taj oldtimer masine ima...pa tako nesto ni cela bivsa Juga nema,a sve stoji pod Bozijom supom.
 
Ovaj covek kako mi je pricao ide sad da adaptira ove prostorije,vidi se da je parket unisten od poplave,zeli das napravi kao muzej i neki restoran,inace sam ga pitao nema ni sajt neki a niti iznajmljuje auta za snimanja itd,kaze da to radi onako za sebe ...ovo jer sve u hali i zatvoreno jedino sto je malo haos ,jer se jos nije osusilo od poplave.
 
Poslednja izmena od urednika:
A odakle mu pare?
Nisam ga pitao niti me zanima,ali mogu reci da je jako ljubazan covek i pored svega sto ima i masine i alate i sav vozni park ,gazda je u radnom odelu ruku masnih do lakata,35 godina imao privatnu masinsku radionicu i sad se kao penzionisao i radi sa oldtajmerima.

- - - - - - - - - -

Imaš li ti uopšte pojma gde je Obrenovac a gde rudarski basen Kolubara?
Mene pitas?
 
Poslednja izmena od urednika:
nisam ga pitao niti me zanima,ali mogu reci da je jako ljubazan covek i pored svega sto ima i masine i alate i sav vozni park ,gazda je u radnom odelu ruku masnih do lakata,35 godina imao privatnu masinsku radionicu i sad se kao penzionisao i radi sa oldtajmerima.
Pa dobro,znaci kolega masinac.
 
Da,karike pojeo napravio od njih zice,video sam da je los motor kad sam ga kupovao.Sad sam turio sve novo i ima da me sluzi,jer auto je za svaku pohvalu.
 
Nazad
Vrh