John Deere

neverovatno da samo kod tebe vrti masu u krug ali to je poseban slucaj. :haha:
dobro da si meni rekao da se nisi izlano nekom drugom pa svi ostali da se smeju ovako znam samo ja.vidim da ti ide poso od ruke pa cu ti reci da si bio na pravom putu kad si mislio da je do jecma.kad je zito ili jecam redje i malo mase ima moras da vozis da usta kombajna uvek budu skoro puna da bi mogao lepo da izvrsava zito a takva boljka je kod svih kombajna koji imaju slamotrese.pa kad je slaba masa nema sta da se zagusi unutra a ti gas po njivi i neces pogresiti,jer samo je to u pitanju i nista drugo.ti probaj pa mi kazi sledeci put kad budes kosio da li sam bio u pravu. :sta: :ppozdrav: :haha:
 
jeste u nekom slucaju si upravu PROBAO SAM a i sta ima da mi se smeje neko!!! u svakom slucaju cu probati jos to !! i sta ti je toliko smesno u mom problemu?? ::lose::
 
pa to je onda ali vazno da te sluzi i da znas sustinu svega pa neces imati mnogo jeda,inace kako si prosao sa njim jel ti se kavrio i da li si ti zadovoljan,jer to i nije kvar kombajna tvoje poznavanje rabote.....u svakom slucaju tu smo.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246448788[/time]_________________________________________________
kombajner je napisao(la):
pa naravno zato sam i napisao u temi da mi kazu ljudi!
Kad porastes kasce ti se samo.
 
nene kvarova nisam imao imao sam samo nekecaure na poluosovinama da uradim ali to tako sam ga kupio !! inace nista drugo poneki noz i to je to!! hvala ti :)
 
Koliko si pokosio ove godine sa kombajnom.Koliko znam uvek prvih par jutara ide teze dok neskine rdju.
 
Meni je isto ove godine kad sam krenuo u jecam izbacivao slamu napolje nije hteo na slamotrese i onda sam podigao onu zavesu iznad slamotresa sto je povezana sa lancem ispred poklopca gore iza motora i isao bez problema!
 
Ta gumena zavesa regulise koliko "daleko" biter da baci slamu... Za zito treba da je dopola spustena ili vecma dignuta a za kukuruz je treba spustiti...
 
eto napokon namestio da iz telefona ubacim podatke u PC!!
2llgi89.jpg

Post je spojen: [time]1247492212[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D3Da0BrQwTg[/youtube]
 
ovo su talijani dovezli u ispomoc
xpr69t.jpg

Post je spojen: [time]1247776655[/time]
_________________________________________________
3536tfk.jpg

Post je spojen: [time]1247776773[/time]
_________________________________________________
ay67mp.jpg
 
Nazad
Vrh