John Deere

Pitanje za panonstiba ili nekog tko dobro poznaje John deere kombajne
Hteo sam promeniti ležajeve na bubnju kod kombajna 1177H/4: pa nezam dali moram da rasturem cijeli bubanj, tj da skidam letve bubnja kako bih mogao izbiti lagere zajedno s kučištem,
Dali treba skidati desni kotač (gledano spreda) ili ide i ovako
Isto tako dali se dade izvana izvaditi kučište s čahurom sa leve strane (nakon skidanja kotača i remenice)
Inače levi ležaj mi "zasvirao" , pa sam probio košuljicu i stavio unutra injekciom masti, dali će mu to pomoći, koliko dugo može ovako ići, drugih simptoma nisam primetio ?
Molim savet
Ne znam kako ces zamenuti lezajeve, ali jedno znam sigurno. Lezajevi na dobu i biteru se menjaju iskljucivo u paru makar jedan od lezajeva bio dobar. Preporucujem ti da prilikom zamene koristis ili originalne lezajeve iz JD kataloga ili od nekog renomiranog proizvodjaca. Nikako lezajeve sumljivog porekla, to jest PRC lezajeve.
 
Da svakako mislim promeniti oba ležaja, cena je 100 eur/komadu original JD;
sada samo da pronadem način kako to napraviti najlakše,
 
Nema lakog načina.Ne retko moraju stari ležajevi da se seku brenerom jer nema šanse da ih izvadiš pošto se zavare za osovinu.Veoma simpaičan posao što jes,jes.
 
Kombajneri imali neko iskustvo sa kmbajnom john deere 1470?

- - - - - - - - - -

KOMBAJNERI IMALI NEKO ISKUSTVO SA KMBAJNOM JOHN DEERE 1470?
 
izgorio mi JD :( Imam 1169SII H4. Tesko je sada biti pametan i početi popravljati kad neznas koliko je točno izgorjelo, kolko će koštat dijelovi jel se mogu uopće nabavit dijelovi.

Čini mi se da je uzrok pozara bio alnaser koji se iz nekog razloga upalio dok je kombajn radio jer se cuo da vrti kad smo vidjeli plamen. Ili to ili akumulator->alternator kratki spoj. Izgorjele su sve instalacije oko motora, izvodi rezervoara ulja i rezervar, turbina je dobila, dizne, bosch pumpa je dobila. Remenje je sve ostalo citavo i motor bi trebao biti u redu ili vecinom u redu tako da se valjda isplati popravljat. Nece bit jeftino al sta da se radi.

Nemogu prezalit kad kombajn radi ko sat, motor se negrije, nikad nikakvih problema samo pali vozi, uredno ociscen prije sezone i onda ti se to desi. Aparat je bio, iskoristili smo ga ali je plamen opet buknuo. Stari dobacio 2l vode i nekog soka i kaze da je bilo jos 2 litre da bi se ugasio i nebi bilo puno štete. Razmislite da si ponesete veliki karnister vode kad idete u zetvu moze spasit kombajn u takvim situacijama a nije toliko tesko da se uradi.
 
pozzzz svima hteo bi da pomognem mom drugu koji ima JD 1065 i doslo je do totalne havarije motora 6359tz3 ,, dali neko ima resenje i ako nije prob neka napise . on trenutno traga za drugim motorom POZ I HVALA
 
tu nema resenja nama je na jd 975 3 puta zvekno motor i 4-vrti put smo ubacili mercedesa om 352a i teraj bez problema.
 
izgorio mi JD :( Imam 1169SII H4. Tesko je sada biti pametan i početi popravljati kad neznas koliko je točno izgorjelo, kolko će koštat dijelovi jel se mogu uopće nabavit dijelovi.

Čini mi se da je uzrok pozara bio alnaser koji se iz nekog razloga upalio dok je kombajn radio jer se cuo da vrti kad smo vidjeli plamen. Ili to ili akumulator->alternator kratki spoj. Izgorjele su sve instalacije oko motora, izvodi rezervoara ulja i rezervar, turbina je dobila, dizne, bosch pumpa je dobila. Remenje je sve ostalo citavo i motor bi trebao biti u redu ili vecinom u redu tako da se valjda isplati popravljat. Nece bit jeftino al sta da se radi.

Nemogu prezalit kad kombajn radi ko sat, motor se negrije, nikad nikakvih problema samo pali vozi, uredno ociscen prije sezone i onda ti se to desi. Aparat je bio, iskoristili smo ga ali je plamen opet buknuo. Stari dobacio 2l vode i nekog soka i kaze da je bilo jos 2 litre da bi se ugasio i nebi bilo puno štete. Razmislite da si ponesete veliki karnister vode kad idete u zetvu moze spasit kombajn u takvim situacijama a nije toliko tesko da se uradi.

Prije zetve sam se sjetio alnasera skinio ga i ako je ispravan i odneo prijatelju koji je autoelektricar da ga otvori podmaze sredi i vidi, zato sto u 90% slucajeva alnaser ostane vrtit i zapali se, nije ni to sigurno i sve kablove oko motora sto idu po sasiji sam uvuko u plastični bužir, nije to zafrkancija !

- - - - - - - - - -

izgorio mi JD :( Imam 1169SII H4. Tesko je sada biti pametan i početi popravljati kad neznas koliko je točno izgorjelo, kolko će koštat dijelovi jel se mogu uopće nabavit dijelovi.

Čini mi se da je uzrok pozara bio alnaser koji se iz nekog razloga upalio dok je kombajn radio jer se cuo da vrti kad smo vidjeli plamen. Ili to ili akumulator->alternator kratki spoj. Izgorjele su sve instalacije oko motora, izvodi rezervoara ulja i rezervar, turbina je dobila, dizne, bosch pumpa je dobila. Remenje je sve ostalo citavo i motor bi trebao biti u redu ili vecinom u redu tako da se valjda isplati popravljat. Nece bit jeftino al sta da se radi.

Nemogu prezalit kad kombajn radi ko sat, motor se negrije, nikad nikakvih problema samo pali vozi, uredno ociscen prije sezone i onda ti se to desi. Aparat je bio, iskoristili smo ga ali je plamen opet buknuo. Stari dobacio 2l vode i nekog soka i kaze da je bilo jos 2 litre da bi se ugasio i nebi bilo puno štete. Razmislite da si ponesete veliki karnister vode kad idete u zetvu moze spasit kombajn u takvim situacijama a nije toliko tesko da se uradi.

Prije zetve sam se sjetio alnasera skinio ga i ako je ispravan i odneo prijatelju koji je autoelektricar da ga otvori podmaze sredi i vidi, zato sto u 90% slucajeva alnaser ostane vrtit i zapali se, nije ni to sigurno i sve kablove oko motora sto idu po sasiji sam uvuko u plastični bužir, nije to zafrkancija !
 
Nazad
Vrh