John Deere

Podatak sa jednog sajta,daklem nesto malo vise od 12000 eura. U cenu ulazi sistem za kacenje tezine 370kg i teg tezine 1700kg i pasuje na 7R seriju. U paketu traktor i teg nesto sitno novaca...
e765a66cbaea1357ec2d8d514bdab943.jpg


Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ali teg u tocku manje opterecuje lezajeve u tockovima nego ovaj, i jos ako je blatnjav odole onda mora da se pere nece da zabravi, ko ce to... ako je traktor 170 konja i vise onda uvek radi nesto za cega trebaju tegovi.
 
Moraju novci da se uzmu. :osmeh:
Sto da naplate obican teg za 1-1.5e/kg koji ne opterecuje lezajeve,osovine...kad mogu "patent" za 10-ak hiljada evra + sama cena tega.
 
Jeste, iz oglasa i kabina je od torpeda... desila se rokada zamena za mtz 82. I tako u avliji ameri mi proterali ruse...
 
Jeste, ti si mi dao ideju kad si pitao za onog... pa sta ja znam nisam ga jos posteno probao, motor prede fino, ostar, i zacudo nekako kao kinez 120 nikad nema dima ni kad zalece ni kad miruje, tek tek baci dim kad se turira, ovako je prgav videcemo pod opterecenjem. Menjac je malo cudan ali se brzo navikne. jedino je malo prednji trap pohabaniji, ali o tom po tom dok dodje na red.
 
meni se jako svideo taj traktor pogotovo onaj sto sam gledao i sa fabrickom njihovom kabinom i cinio mi se u jako dobrom stanju al dok se ja predomisljam oko njegovih godina i delova ode on....okaci nekad sliku u radu, bas me zanima kako ide ta masina, mozda opet odlucim da potrazim kojeg
 
Kazu da su dobri, a delove sam vec nasao menjac u kompletu... a kabine nisu original ni na jednom... oni su u srbiju dosli bez kabina, pa je bosna radila neke kabine, a kod nas na DP labudnjaca kazu da su bili skovali od dasaka, jer su orali skoro celu zimu, i kazu da su atar prevrnili puno puta, a bilo ih valda 10 komada. Inace traktor ima sinhro menjac sa podmazivanjem pomocu pumpe sa 4 ranga po 2 brzine. Rezervar ed 130 litara,nadam se da ce da mu bude dosta za ceo dan...
 
Diesel druze to je pravljeno kad je gvozdje bilo gvozdje ,samo pravilno rukovanje i odrzavanje i to ima da ide jos toliko koliko i dosad .Ljudi se lepe za novo a novo i nije nista drugo nego gomila plastike :ppozdrav:
 
Heh, pa znam ja to, nego mozda bi se i ja lepio za novo da nemam na sta pametnije potrositi godisnju ustedu... pa onda nije problem par godina pa opet novi... ovako eto, ako nesto i ode popravis pa teraj opet. Eto ameri ni oni nisu izbacili bas stare masine, kod njih jedino kombajne vidim nove, a traktora ima svakakvih.
 
Nazad
Vrh