Jecam 2015-2016

CIme da se prska?? Ima toga i kod mene....
 
Ja i mrezasta pegavost smo stalni drugari vec 3-4 god.Ove godine uzmem sertifikovan nonius posto je moje seme zarazeno i evo danas pogledo krenula.
Treba mi savet..Isao bih veceras da razbacam kan, svega 50 kg/h da dodam rucno tamo gde se vidi da mu fali, ali ima rose od kise, pa da ga ne oprli azot ako se prilepi za list?
 
Danas odrađena zaštita. Sekator + Falcon + Fastac... Nonius, sejan 8.10
slike.php
[/URL] [/IMG]
 
i ja danas oprskao. Tezis+fobos+bumper
Kad sam došao na njivu, iznenadio sam se. Porastao dobro. Nisam hteo da eksperimentišem sa regulatorom i mešanjem ostale hemije. Regulator (cerone) verovatno za vikend.
 
Ja sm juce poprskao jecam, ali sam mesao regulator rasta sa Duofenom i Tezisom. Zastitar mi tako preporucio.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Ima li gde da se kupi malo pakovanje regulatora rasta meni treba za pola hektara a sva pakovanja su velika ovde u našem kraju
 
I kod nas ima cikocel od 10 litara a meni treba 1L pa mi puno da kupim 10 a koliko ide cerone po hektaru?
 
Pa nemogu da nadjem nijedan drugi sem cikocel imam opciju da poručim modus ali je 8500 za dva hektara što mi je neisplativo na ovu bednu cenu ječma jer nije velika površina a drugo nema u našem kraju , a ječam je izašao na nekih 25 cm visine odprilike
 
Ako kupim modus hoću li moći ostatak da iskoristim sledeće godine , mislim hoće li mi propasti to što pretekne?
 
Imam napravljeno posebno mesto za hemiju tako da je mračno i nema velikih promena temperature.
Hvala na pomoći u ponedeljak idem da kupim i odmah da poprskam dok je još vreme
 
Raspitaj se malo po apotekama u okolini. Možda naiđeš na cerone u nekoj od njih. Ako ništa, pitaj nekoga ko ide u NS često neka ti kupi u hemoslaviji ako ima.

Ja sam moj danas oprskao ceronom i to bi trebalo da bude to za ovu godinu što se tiče ječma.
 
Pa nemogu da nadjem nijedan drugi sem cikocel imam opciju da poručim modus ali je 8500 za dva hektara što mi je neisplativo na ovu bednu cenu ječma jer nije velika površina a drugo nema u našem kraju , a ječam je izašao na nekih 25 cm visine odprilike
Ako nisi nasao ,Cerone ima u Srbobranu kod Rodica, ako znas polj. apoteka iza suda Dobrovoljacka ul.
 
Nazad
Vrh