Jagode-opšta tema

Sad upravo je kuci prodao po 230 din a inace cene su raznolike i mislim da u mitrovici je ubedljivo najgora cena jer preko 200 niko neplaca ni kad im odneses. Sad cemo je u otkup najverovatnije
416d2e5fd61dd39ae756c6127fe13fcb.jpg


Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
 
ja prekuce dao na 180 malo je sitnija,danas cemo videti kisa jos rominja sta ce biti niko ne zna..

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
U principu da bi bila krupnija mnogo faktora treba a najvise zdrava biljka i prehrana od pocetnog stadijuma. Sad ako vec ima zrelih idi na kalijumsko djubrivo do 30 posto u formulaciji i cesce po manje zalivati

Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
 
Danas prvo branje 260 kg na 14000 sadnica.Cena se jos ne zna ako dobijem 150 sutacu se u **greška.U selu po 240 korpice.
Sutra krece otkup u hladnjaci u Selenči nadamo se boljoj ceni.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam jutros u dve piljare prodao,rekose mi da je jutros kvantas bio od 170-200.
Nikako zbog svog stalnog posla da se uklopim da odem da vidim i kakva je i posto?
 
Juce smo imali oko 90 kg,a danas je vec 100 otislo.
Generalno smo i malo ranije od okoline poceli i da beremo,pa smo i po 250 na veliko poceli.
Arnold ako se ne varam nece jos bar dan dva,ako sam dobro primetio kad sam prolazio danas pored njegove parcele.
 
Necu sutra jos da berem. Sutra idem za Bac po gajbice i prekosutra berem za njih. Necu da dam ovima nakupcima sigurno. Drzacu jednu prodavnicu ko uzima vec godinama od mene a ostalo za izvoz. Katastrofa kako varira cena. Ali nadam se od sutra cena ide prema gore. Pdm , katarina , u vajskoj jedna hladnjaca i mnogo jos sutra krece sa otkupom. Tako da nadam se da cena ide gore za par dana. Ali ako ce da nastavi da pada bez obzira na vise izvoznika onda ne znam gde ce da nastavi.
 
Kod mene u kraju jagoda je vec uveliko u branju, nama je danas 6 dan kako beremo. Juce cena od 100-150. Sve ide za hladnjače za izvoz.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh