Izuzimači silaže

ne ide ni motorka ne moze da izbacuje silazu iz lanca zagusi se odma.
 
242g948.jpg
5dl09c.jpg

11m9x1y.jpg

Post je spojen: [time]1298739237[/time]
_________________________________________________
25gxahy.jpg
s4memv.jpg

2dgmaus.jpg
e9bytw.jpg

30c67nb.jpg
 
e ovako nesto bi vec moglo da posluzi.toshiba znas li mozda kakve su cene ovih izuzimaca silaze?
 
BELIT577 je napisao(la):
e ovako nesto bi vec moglo da posluzi.toshiba znas li mozda kakve su cene ovih izuzimaca silaze?
To moze da se montira na bilo koji prednji utovarivac, mozes i sam da napravis ako znas oko aparata za varenje. Tu po Vojvodini ima ko pravi utovarivace i samo narucis jednu taku kasiku! Mislim da Adut Utrine pravi.
 
Situacija je ovakva:
Mašina se nalazi kod našeg kolege i člana @milanpljakic
Kako je on potrošio silažu, moram krenuti sa kampanjom prebacivanja mašine u moje dvorište u cilju snimanja iste u radu.
 
Samo reci kada i donisim masinu kod tebe.
Post je spojen: [time]1298926393[/time]
_________________________________________________
Zoran je ovu masinu slikao kod mene,hocu da vam kazem da je ovo odlicna stvar dugo sam trazio ali nasao sam da je kupim koristim je 2 godine.Prva pozitivna osobina je ta sto nema vise muke oko sece silaze i senaze a druga jos bitnija je ta sto sloj koji ostaje je tako zatvoren da vazduh ne moze da prodre unutra i da dodje do kvarenja. Narocito je dobro za one koji imaju malu dnevnu potrosnju. Moze da sece i bale sena ili slame.
 
burazov izuzimac , placen je 1500€ s dovozom do kuce (rabljen iz njemacke)

a6d61026.jpg

8c13f349.jpg

85bd598e.jpg

f5d58eb3.jpg

954c2922.jpg


buraz mi inace ima farmu krava pa on ima vise te mehanizacije vezano uz stocarstvo, ja mu sa povremeno uskocim kad zatreba
 
Prava stvar,mi smo mislili na prednji utovarivac da pravimo kasiku sa krokodilom ali ne klasicno nego da ima nazubljen krug koji bi grebao silazu, i da ima spiralu na hidro motor za izbacivanje...sad gledam neki katalog claasa i bas su to napravili kaze matori ovi nam ukrali ideju :D
 
To je dobra stvar sto si konto praviti ovo je malo jednostavnije mozes za svaki traktor zakopcati :)
 
Nazad
Vrh