Izlozbe,manifestacije

Voleo bih da iznesemo svi koji smo ovde kuniće na izložbu , nije bitno koju, čak ne mora niti ove godine neka bude sledeće izložbene sezone ali da to zaživi
 
Izlozba sitnih zivotinja Srbobran

Evo odrzana izlozba u Srbobranu pa rekoh da postavim par slika.
ddm2ix.jpg

2cmp5xj.jpg

2rosvmc.jpg

jr9pjb.jpg

15p49e1.jpg

et9q1i.jpg

1z2ko6a.jpg

2rpwxft.jpg

1zn69hs.jpg




Ima jos:ppozdrav:
 
  • Like
Reagovanja: sos
Nastavak

Po meni najlepsi i najkvalitetniji patuljasti ovnoliki
15qxedl.jpg

4ujpew.jpg

r2l0g6.jpg

25f3t4n.jpg

Berza po obicaju katastrofalno LOSA:zli:

---------- Poruka napisana 10-11-11 u 20:04 ---------- Prethodna poruka je 06-11-11 at 15:08 ----------

Izlozba i berza
1. Sremska Mitrovica 12-13.11.2011
2.Kula 12-13.11.2011
Samo berza Novi Sad 13.11.2011
:ppozdrav:
 
Izlozba sitnih zivotinja Kula

Evo danas sudije ocenjivaci zavrsili ocenjivanje, pa reko da postavim par slika!
a161rl.jpg

nx5r7m.jpg

ab4eg7.jpg

v5d3rt.jpg

4t672d.jpg

jqj12d.jpg

Ovo je za danas a sutra ce biti jos :osmeh:
 
Ma elektricar trenutno stazira ,mada ne mogu da mu objasnim da kunic nije ves masina:sta:
:haha::ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav Gaja kako je proslo izlozba ? Sta je bio novo u svetu ovnolikih ? Pozdrav svi ljubiteljima kunica i veliko Cestitka za dobre manifestacije ove vrste:ppozdrav:
 
Izlozba sitnih zivotinja Kula

Pozdrav!
Izlozba u Kuli nikada nije bila posecenija s obzirom na to da je lokalnog karaktera.
Nasu malu izlozbu su uvelicali i gosti i izlagaci iz hrvatske tj. iz Borova udruzenje ''Feniks''.
B.Topola 19-20 izlozba i berza
Subotica 26-27 izlozba i berza
Nesto sam nacuo da bi trebala biti i izlozba u Kulpinu pa bih molio clana ovog foruma ''zima'' da nam pokusa saznati nesto konkretnije i sigurnije.:ppozdrav:
 
DA izlozba u Kulpinu u organizaciji kluba odgajivaca sitnih zivotinja iz B.Petrovca 20.11.2011
 
Danas odrzana izlozba i berza sitnih zivotinja u Subotici.
Organizacija izlozbe za svaku pohvalu ali berza sto se tice prodaje standardno losa.

s6okeb.jpg

12190sl.jpg

29qf56x.jpg

Jedna molba za moderatore
Imam i jedan video zapis sa izlozbe ali ne znam kako da ga ovde postavim pa mi je potrebna pomoc.
Hvala:ppozdrav:
 
@Gajo svaka cast na snimku ! Reci mi molim te koliko je bilo ovnolikih kunica i koliko od njih je dobilo sampiona?
 
Gaja svaka cast za snimku (malo brz razgledavanje eksponata):cool: Dali mozda secas koje sudio kunice jer ja nikad do sad nisam uspeo da dobijem sampiona na 95.5 jesam sa 96 i navise.
 
Snimak

Gaja svaka cast za snimku (malo brz razgledavanje eksponata):cool: Dali mozda secas koje sudio kunice jer ja nikad do sad nisam uspeo da dobijem sampiona na 95.5 jesam sa 96 i navise.
Sto se tice snimka moram da ti kazem da sam teski amater ali sledeci put cu da na to obratim paznju.
E pa ovako sudija(medjunarodni) je bio gos. Vujkovic Lajco i moram da ti kazem da je ocena 96 jos uvek sampion a na 95,5 je organizator dodelio sampiona .Posto izlazes kunice sve ti je jasno.
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh