Izlozbe,manifestacije

Odg: Izlozbe,manifestacije.....

koni je napisao(la):
Dom Fekete Maćaš
ul.Hove Friđeš 54
na letku piše datum 5. decembar od 7 do 13 časova
Sad smo došli iz Bečeja Peto1 i ja.Potpun promašaj!Nešto živine,papagaja i dva(2) kunića.Pregledali smo za tri minuta,pa smo otišli u N.Bečej kod našeg drugara Alfaomega NB.E,tamo ima lepih kunića,sve se šareni.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

szeki-telep je napisao(la):
koni je napisao(la):
Dom Fekete Maćaš
ul.Hove Friđeš 54
na letku piše datum 5. decembar od 7 do 13 časova
Sad smo došli iz Bečeja Peto1 i ja.Potpun promašaj!Nešto živine,papagaja i dva(2) kunića.Pregledali smo za tri minuta,pa smo otišli u N.Bečej kod našeg drugara Alfaomega NB.E,tamo ima lepih kunića,sve se šareni.
Trebali ste doci u nis imalo je sta da se vidi.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Sve i svasta al bukvalno sve i svasta kaliforniski, novozelandski, becki, sarci, orijasi, ovnoliki,.... golubi, koke, ..... bilo je negde oko 80 zeca sigurno.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

izlozba je bila solidna imalo je sto da se vidi, ali berza je bila katastrofa dali je bilo vreme (bilo je prilicno hladno) u pitanju ili nesto drugo neznam ja sam prvi put bio u nisu (nisku banju) na izlozbu pa nemogu da kazem dal bila bolja i losija od prethodne.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Novi Sad ovih dana.

Godišnja izložba ptica, sitnih životinja i kućnih ljubimaca održava se od petka, 10. do nedelje, 12. decembra u Hali "Master" Novosadskog sajma.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Uzgaivači sitnih životinja "HOBI 77" organizuju 17.18.19. decembra izložbu sitnih životinja u Srbobranu.
126dxms.gif
(berza 19. decembra.) organizatori izložbe Tošica 021/735-835 i Zoran 021/732-275
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Prelistajući kod drugara reviju Zov pročitam za sledeče izložbe koje su u mom okruženju :

15-16 Januar Kovačica
19-20 Februar Skorenovac
25-27 februara Pančevo

još ima Čantavir u Januaru
a Novi Sad u Februaru

ali nisam zapamtio datume.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Zadnja nedelja u januaru je Sombor:haha::haha:??
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Izložbe
JANUAR
8-9 - Čantavir
15-16 - Kovačica
FEBRUAR
11-13 - Euro-Novi Sad
19-20 -Skorenovac
25-27 - Pančevo
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Izložba se u Pančevu održava tradicionalno kod "Crvenog magacina" nadomak centra na samoj obali Tamiša.Za one koji dolaze iz pravca Beograda treba ići ka centru grada a ne ka obilaznici(ka Vršcu) kad pređete most na prvom semaforu desno pa posle 4 ili 5 semafora levo (za parking se snađite). Ovo za parking nije šala prošle godine je pauk radio punom parom, ko god se parkirao na zelenu površinu debelo je platio, a kod nas se parking naplačuje SMS-om.
Berza je uvek poslednjeg dana u Nedelju najbolje je doći izjutra oko 8h jer ako ima neki kvalitet brzo ode a i berza ne traje dugo do 12-13h je sve gotovo.
Pozdrav
Post je spojen: [time]1294349328[/time]
_________________________________________________
Ako nekom treba neka imformacija smernica putokaz pitajte slobodno.
Može i na PP.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Kakva je dosad bila izlozba u somboru,mislim da je tridesetog januara ali bih voleo da cujem vase misljenje.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Samo da napomenem da je u Kovacici bila samo berza i da je ponuda bila ocajna generalno za sve rase.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

vla je napisao(la):
Izložbe
JANUAR
8-9 - Čantavir
15-16 - Kovačica
FEBRUAR
11-13 - Euro-Novi Sad
19-20 -Skorenovac
25-27 - Pančevo
Dali neko moze da potvrdi termin ove izlozbe u Novom Sadu ili neki broj telefona gde mogu da se informisem?
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Članovi FENIKS-a Borovo ,organizirano će posjetiti 35. međunarodni sajam peradarstva u Somboru 30. 01. 2011.godine. Ukoliko se netko želi prijaviti može se javiti na telefone:

Novica Gajić, predsjednik - 098/914-6326;

Goran Vučković, tajnik - 098/688-910
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Za koji minut odoh u Sombor nadam se da ce imati sta da se vidi.I naravno slike stizu prekosutra!!
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

igorp93!
Bogami sam se i ja spremio za Sombor!
Nadam se da ce izlozba i berza biti dobra kao uvek?

PS.Samo da nas posluzi vreme!
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Dajte neki izvestaj za nas koji nismo u mogucnosti da odemo
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

E pa ovako!!!!!!!!!!!
Ja stigao iz Sombora.
Smrzao sam se kao ''EKSER'' ..............................ali uopste mi nije zao!
Obnovio sam stara poznanstva i stekao nova sto mi je i bio neki cilj,u stvari volim kontakt sa ljudima koji vole kunice i uvek se stekne neko novo iskustvo sto se tice odgoja .
Berza je bila standardno dobra i bilo je svega i svacega kao i na svakoj berzi(mislim iskljucivo na kunice).Izlozba je bila kvalitetno i dobro organizovana ,bilo je bas dosta kunica ali na moje razocarenje samo su bila 4 izlagaca ovnolikih ali su to 4 izlagaca koji imaju kvalitetne kunice pa sam iskoristio priliku i slikao neke od njih .Slike koje sam snimio postavicu na OVNOLIKI KUNIC.! :D
Poseta je bila izuzetno dobra , bilo je posetilaca iz Hrvatske,Bosne,Makedonije,Pozarevac a bilo je i Bugara i Rumuna.
Toliko od mene Pozdrav svim kunicarima a i onima koji ce to tek biti a nisu ni svesni!!!!!!!!!!!!!
 
Nazad
Vrh