Izložbe golubova, živine i sitnih životinja

Ima li neki forum gde se golubari dopisuju, trebaju mi neke informacije?
 
Pozdrav svima. Bio sam na izlozbi i berzi u NS. Nista posebno, kao i obicno u poslednje vreme... Ne mislim samo na NS , nego uopste... Inace delili su reklamu , da ce se sledeca berza u NS biti 12.01.2014

- - - - - - - - - -

Pozdrav. Kako sam saznao izlozba i berza u Vrscu je 29.12.2013
 
Izlozba ptica u Novoj Pazovi od 27.-29.12.2013. Ne znam da li ima berza zadnjeg dana... Cim saznam napisacu... Pozdrav
 
Poštovani Pecaj nisam uspeo da saznam za berzu sitnih životinja 12.01.2014. u NS pa te molim Pecaj da nam javis ovde ili da se cujemo na PP,
Hvala ti unapred
 
Poslednja izmena od urednika:
Dobio sam na izlozbi u Novom Sadu pre 10-ak dana letak. Pokusacu da ga nadjem i postavim sliku...Pozdrav

- - - - - - - - - -

Kao sto rekoh 12 januara 2014 berza na sajmu u Novom Sadu.
Informacije na telefone:
064/3411644
064/2955076
Pozdrav
 
Hvala na informacijama šta bih ja da nije vas dobrih ljudi provereno Berza u NS 12 Januar 2014 uz obaveznu potvrdu od veterinarske stanice da je sitna živina ili kunići vakcinisani kao navodno zbog mogućnosti eventualne inspekcije bože kao da prodajemo velika grla bojim se sledeći put će biti obavezno čipovanje (šalim se naravno mada nas ništa ne može iznenaditi), a cena još nije definitivna ali oko 250 do 300 din. Hvala puno na informacijama a moram posebno da se zahvalim mom prijatelju PECAJ
Puno sreće svima
 
Pozdrav !

Tražim gdje se kod Vas može nabaviti domaći ili vojvođanski gačan. Imao sam u planu da dođem u Sombor na izložbu,ali poslovne obaveze nisu dozvolole
 
Berza u Pancevu 23.02.2014. u Poljoprivrednoj skoli , na istom mestu kao i prosle godine u oktobru , za one koji su bili. Postavicu mapu ovih dana...
Pozdrav svima
 
Nazad
Vrh