Iskustva sa NOTARIMA

Kod nas overa kopije duplo skuplja... koja banana drzava isti poso u istu kasu, a druge cene...
 
Koliko košta overa Ugovora o ustupanju zemlje na besplatno korišćenje (otac-sinu) i ima li uticaja na cenu dužina trajanja Ugovora, zna li neko?
 
Bas je strasno ovo sa notarima mislim da to moze bar 50 posto jeftinije da bude preterali su sve granice....
Sve vise pocinje da mi se svidja film "Ubistvo Vrana" sad razumem coveka sto je tamanio advokate,sudije....
 
Da li je neko imao iskustva sa notarima sa Ugovorima o davanju zemlje u zakup, besplatno korišćenje i raskid Ugovora? Ako jeste neka napiše, u opštini BP ovo sad ide samo preko notara.

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
Drugar overavao ugovor kod notara u Šapcu, cena zemlje navedena od 3500e/ha i to je stvarna cena,loša zemlja, bara
dotični notar je napao prodavca da jeftino dao, da su ga kupci prevarili, jer zna on pošto je zemlja u tom selu....
 
Mislio sam da advokati imaju najjaču vezu i lobi u ovoj državi ali ovi notari izgleda mlogo jaki,zajebalo vek.Ti će nam doći glave.
 
Drugar overavao ugovor kod notara u Šapcu, cena zemlje navedena od 3500e/ha i to je stvarna cena,loša zemlja, bara
dotični notar je napao prodavca da jeftino dao, da su ga kupci prevarili, jer zna on pošto je zemlja u tom selu....

Imao isti slučaj. Ali notarka nije baš bila navalentna. Rekla je da je jeftino, ali srecom kupio preko oglasa pa je prodavac znao koliko je imao potencijalnih kupaca za tu parcelu i nije se zbunio niti bunio.
 
Uostalom šta njih bole ona stvar ko za koliko pazario nešto...imaju oni svoju taksu bez obzira na vrednost ugovora.:ppozdrav:
 
Šta piše u CV ljudi koji su konkurisali da postanu notari (verujem da mnogi i jesu postali)
0d95ab3102fc4db728794d3a4ed59093.jpg


Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
Kupuvinu zemlje ne prevodim preko Notara veC idem na tuzbu i poravnjanje.Jer i kod nas ima dva tri notara na ceo Branicevski region pa se ceka par meseci.A stara poslovica kaze Gvozdje se kuje dok je vruce tako da nemam nameru da cekam.
 
Nazad
Vrh