ishrana zeceva vocem i povrcem

Moji jedu:kore od banana,pomorandje.mandarine,kivi a da ne nabrajam domace.
Zima kolega sangarepa je dobra ali nemoj preterivati tj.nemoj da im ostavljas vise od jedne ili pola ako je veca,da prenici (hoce i ona da zaledi).

Nemojte im davati kore od banana,mandarina i tako dalje,bez obzira sto to jedu rado.
tko zna cime je to sve spricano da ostane ljepog izgleda dok dode do nas i prede tisuce kilometara.
mislite na njihovo i svoje zdravlje
 
Pa u pravu si,ali mogu revi da sam ja licno imao trovanje jeduci domace grozdje(kupljeno u prodavnici)koje je usput i propisno isprano.Pa pitanje je sta davati deci a za kunice cemo lako.Pozdrav!
Zaboravio sam da dodam da i ovce,koje imaju na raspolaganu dobar izbor druge hrane,prosto "lude"pored domaceg i za juznim vocem.
 
hahahahah.kakvi ste vi likovi....

Ma ništa strašno,samo ne mogu da verujem da neko iz Srbije kaže za šargarepu "mrkva"to je strani izraz:haha:

Šalu na stranu i veliki pozdrav svima.......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ppozdrav:
 
Ma nije strani izraz to je zeciji izraz:bravo:zato sto se za njih sadi mrkva a mi jedemo sargarepu jesam zakomplikovo:sta:
 
Orezivao sam voce ovih dana i imam dosta mladih grancica,a posto znam da zecovi vole da grickaju,ja im ubacim po par tankih grancica,i oni se igraju...e sad me zanima da li ima tu nekih pravila koje grancice smeju da se daju,a koje ne,tj da li ima neko drvo koje im smeta??Inace voce ne prskam uopste,pa sigurno nema hemije na grancicama...
 
Orezivao sam voce ovih dana i imam dosta mladih grancica,a posto znam da zecovi vole da grickaju,ja im ubacim po par tankih grancica,i oni se igraju...e sad me zanima da li ima tu nekih pravila koje grancice smeju da se daju,a koje ne,tj da li ima neko drvo koje im smeta??Inace voce ne prskam uopste,pa sigurno nema hemije na grancicama...
Stanke ja sam cuo da bagrem ne valja da im se daje. Ako gresim nek me ispravi neko.
 
A ko je uopšte pomenuo bagrem,jel bagrem voće?
Ja sam kadgod tj.nekad davao mlade izdanke vrbe u malim količinama.Nisam nikad davao grane voća,pošto se u glavnom voće tretira ili ti prska...
A sad ako ne prskaš,pa verovatno bi smeo da daješ,ali čisto da se zanimaju!!!!

pozdrav

---------- Poruka napisana u 19:42 ---------- Prethodna poruka je at 19:32 ----------

Ma moji jedu ruze,tuje i svu kortikulturu.

Evo ja ću još malo da šišam Tuje,pa dodji po otpatke!:cool:

Koliko je pametno davati "četinare"u ovom slučaju Tuje???

pozzz...
 
Bolje da pricamo korisne stvari sta valja a sta ne nego da pametujemo. A i moji jedu ruze u dvoristu(mislio sam na list), nikad se nisu povredili niti im je nesto falilo.
 
Pazi,nije isto u dvoristu,gde pridje i gricka,ipak na bodlje u kavezu moze i da naskoci,itd,itd,ne bih se igrao sa tim...Ne bih ubacivao nesto vise od ovoga sto im sad dajem,nego cisto sam pitao zbog nekih nezeljenih efekata...
 
Nazad
Vrh