Inovacije na IMT traktorima

zus8Cj


Trebao je jos postaviti ovaj znak
c95f4277ba56c82bed44c5e7140f0ce8.jpg
 
Nije sve na jednom menjaču, ima ručka sa desne strane sedišta...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Stigao za prolećnu setvu. Verujem da se čekanje isplatilo. Jako lepo izgleda, ipak - ima buke u kabini ali naspram onoga što je bilo to je zanemarljivo.
 
Nema ljutnje, ukusi su različiti... Kako je ovaj traktor izgledao pre i kakav je osecaj bio voziti ga, ovo sada nema veze sa onim prethodnim. Ja sam prezadovoljan... Buke puno puno manje, prašine ni zrno, klima, grejanje, udobnost... I na kraju to je opet 577 koji se popravi kao dobar dan...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da grunt govori o torpedu isto ovako prepravljenom. Vec jednom sam pisao kako bolje izgleda jer je duzi, ovog imt je pojela kabina.
 
Stigao za prolećnu setvu. Verujem da se čekanje isplatilo. Jako lepo izgleda, ipak - ima buke u kabini ali naspram onoga što je bilo to je zanemarljivo.
Što se tiče čekanja, isplatilo se... I moram da napomenem, da je majstor Ivan ispao fer, jer za neke sitnice koje nisu ulazile u dogovorenu cenu nije hteo ništa da naplati zbog kašnjenja...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Mariću , ovo je veća atrakcija od novog, vidim da je puno uloženo u njega, još samo da sve radi kako treba ,da se ne kvari, meni se čini da je malo manji od standardnog 577 :sta:, jedino mi se ne svidja ideja od koga si pokupio al dosta je bilo zelenih ,nek ima koji i crveni takav , još nešto ,ovo je trebalo izdržati sa tvojim izveštajima su i meni živci popustili a još kamoli da sam ja morao da ga radim ili čekam , sad još da ga izložiš na sajmu ....bio bi atrakcija i dobio bi duple novce:osmeh:
 
Nazad
Vrh