Inovacije na IMT traktorima

Da ogromne pare svako se na nešto loži.
Ja za takve stvari nebi bacao novce puno para a učinak mal
 
Nisam hteo da komentarisem do sad, ali ajd kad vec svi...
Prva stvar sto je onaj FORD licio na traktor, a sad lici na TORPEDO. Druga stvar da toliko dugo stoji kod "majstora" taj bi majstor trebao da plati vlasniku. Sem ako dogovor nije bio na neodredjeno. Uglavnom ovako isciganisan gubi svaku smisao navodnog "sredjivanja". Jos sve to za te pare koje su oooogggrromne za ovu zajebanciju. Ja ne mogu da navatam nekog da odradim ovako nesto za 1000 evra, a covek ladno uzeo 3000 i kusur evra. Svaka cast, dobar biznismen.
 
Nemojte sad svi na coveka bukati i stajati mu na muku. Nije ni on lud, a sem toga nista se ne moze znati dok se ne vidi detaljno sta je radjeno, vi sudite po vizuelnim stvarima u ovom slucaju.
Pa mozda i ovaj majstor do sad nije imao u radionici ovakav traktor pa mu je trebalo mnogo vise muke i vremena nego recimo za kolege @mixer87kac traktor.
Slazem se da je mnogo para ali jbg, niko nikoga ne tera u tu radionicu.
Za rok se slazem, bas nema smisla, oni Rusi bi napravili 3 traktora iznova za to vreme.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
У свему се слажем са тобом, како се каже код нас, после ј..... нема кајања.
Наук за у будуће, да смо живи и здрави.

Хвала друже, убацићу слике после 20,00 х. Тренутно немам у телефону, на послу сам.
 
Несмета мени, ја сам у принципу задовољан све је испоштовано по договору осим термина и климе.
 
Cekaj Deks po cemu da sudimo ako ne po onom sto oko vidi? Koliko sam razumeo motor mu nije radio, menjac mu nije radio, hidrauliku nije. Znaci estetika, odnosno ono sto je vidljivo golim okom. Jos evo sad kaze covek ako sam dobro razumeo da ga je zakinuo za klimu.
 
Cekaj Deks po cemu da sudimo ako ne po onom sto oko vidi? Koliko sam razumeo motor mu nije radio, menjac mu nije radio, hidrauliku nije. Znaci estetika, odnosno ono sto je vidljivo golim okom. Jos evo sad kaze covek ako sam dobro razumeo da ga je zakinuo za klimu.
Nije isto na slici i uzivo druze, unutrasnjost kabine nismo videli, itd... ima tu zackoljica jos..
Naravno da je puno novca, i ja se slazem ali ima mnogo neumesnih komentara, necu da citiram niciji. Moze to i malo drugacije da se kaze a ne da se prave svi pametni sad, kao da je kolega lud... a svi ti sto komentarisu sigurno nisu seli nikad na onu stvar????



Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko gde mogu da se nadju ovakvi blatobrani za traktor??
Tek opran, danas sam ga zamazao da nema dalje, mislim da ima blata i na krovu kabine!!
e0e5425b73ecdcbc29aa94b502667670.jpg


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Ја сам овакав ножни гас хтео да купим за ИМТ 558, али не знам да ли би могао да се намести без већих преправки.
31d2b3c5784b379c07cee02f9d9155a6.jpg


Gesendet von meinem TREKKER-M1 CORE mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh