IMT

Jel ima di ovakvih zadnjih felgi za 539-549 kupit, bilo nove ili polovne?

dlsviv.jpg
 
Sredio sam trap sad je u fulu,i luft u volanu sam sredio,otpustila se malo konusna matica... Sad je sve kao sto je bilo ima da traje jos 20god.. :osmeh:

Nisam stavio mazalicu ja sledeci put kad se zajede onda cu da odradim to...
 
Za te parove zupcanika nikada se nisam previse interesovao tako da tacan odgovor ne znam. S' obzirom koliko su u IMT-u eksperimentisali, verujem da ni oni ne znaju sve moguce kombinacije :D
 
Za te parove zupcanika nikada se nisam previse interesovao tako da tacan odgovor ne znam. S' obzirom koliko su u IMT-u eksperimentisali, verujem da ni oni ne znaju sve moguce kombinacije :D

Jbg, ja se sjecam samo tebe da si sipao odnose kao iz rukava... Ja se s tim nikad zamarao nisam a valjda ce netko znati nabrojati makar ove najcesce kombinacije...
 
Sredio sam trap sad je u fulu,i luft u volanu sam sredio,otpustila se malo konusna matica... Sad je sve kao sto je bilo ima da traje jos 20god.. :osmeh:

Nisam stavio mazalicu ja sledeci put kad se zajede onda cu da odradim to...

Kad stavljas mazalicu obavezno tokar treba da napravi malo kanala u piksni.Ako se piksna odradi kako treba i nema lufta na bolcnu mast nemoze proci.
 
Ako nekom trebaju komplet felne sa gumama dimenzija 16.9-30(ako nisu i 18,nisam siguran)ima rodjak da proda,neka se javi na pp-njemu ne trebaju.
 
Nazad
Vrh