IMT

  • Bubu
    Svaki put kad se cisti filter, moze da se promeni i to parce creva koje kosta manje nego benzin kojim recimo ja perem taj filter.
    Pomocna pumpa na 577 moze svasta da iskipuje kada je ispravna. Udvajanjem pumpi zbog pojacanog efekta kada su vec oslabile samo moze dalje da napravi havariju jer nije dzabe to sve popustilo..
  • Juče, 11:46
Da znaš i da može.
2u6gwmt.jpg
[/IMG]
 
Skace mi kazaljka od pritiska ulja na 539, kupio novi teleoptikov manometar, sutra zamena.Da li zna neko sta bi moglo drugo da bude?Naravno ako nije manometar.Kaze mi drugar da mozda bude uljana pumpa.
 
Danas stigao glavni kocioni RTD Srbija(sklapa ga neko od nasih u Indjiji) po mnogim prodavnicama se prodaju pod Zastava Knic,jer na sebi imaju ugravirano ZCZ. Inace Zastava Knic ne daje garanciju od 2 godine,tako da sam ipak kupio ovaj jeftiniji od 4500din,nego Zastava 6100din.
 
Nosio sam linijsku pvp od 539 na remont i sad dok traktor upali prvi puta (hladan), minutu, dvije dimi bijeli dim i trokira, onda mu dodam gas i smiri se i ne dimi vise.
Dizne i ventili pregledani i postelani.
Sta bi moglo biti?
A i ne pali mi nista bolje nego prije tj jako lose pali hladan, poslije dok je vruc, pali na pola kljuca..
 
Pumpa je postavljena kako je i bila, jel bi rijesio problem da stavim malo u ranije paljenje?
Kako se pumpa mora zakretati za ranije paljenje, da li gornji kraj pumpe prema motoru ili od motora?
 
Skidane su dizne i postelane, postelani i ventili..
Cini mi se da remont nije odraden kako treba i to je to.
 
Ako ces ranije ubrizgavanje pumpu ka motoru zakreni i probaj onda jer lako moze biti i do toga.Desavalo je se da je cak i neuzupce dobro a ima serija pumpi negde oko 92 godista koje su se lose pokazale na paljenju
 
Danas stigao glavni kocioni RTD Srbija(sklapa ga neko od nasih u Indjiji) po mnogim prodavnicama se prodaju pod Zastava Knic,jer na sebi imaju ugravirano ZCZ. Inace Zastava Knic ne daje garanciju od 2 godine,tako da sam ipak kupio ovaj jeftiniji od 4500din,nego Zastava 6100din.
Znači ne daju više garanciju
A šta je sa onim jeftinijim 2450 i 3600 din.
 
Danas stigao glavni kocioni RTD Srbija(sklapa ga neko od nasih u Indjiji) po mnogim prodavnicama se prodaju pod Zastava Knic,jer na sebi imaju ugravirano ZCZ. Inace Zastava Knic ne daje garanciju od 2 godine,tako da sam ipak kupio ovaj jeftiniji od 4500din,nego Zastava 6100din.
Mislim da moraju da daju garanciju, tako piše u ustavu. Na sudu se lako dobija presuda
 
Daju garanciju 6 meseci na Z.K. a oni jeftini su RTD Indija i RTD Srbija,ja sam kupio ovaj Srbija koji je na sajtu 3600 ali + pdv me uzivo kostao 4450din,IZGLEDA masivno a kako ce i koliko trajati....
Znaci da sacuvam racune pa ako propisa da zovem neki potrosacki savetnik. :osmeh:
 
Nosio sam linijsku pvp od 539 na remont i sad dok traktor upali prvi puta (hladan), minutu, dvije dimi bijeli dim i trokira, onda mu dodam gas i smiri se i ne dimi vise.
Dizne i ventili pregledani i postelani.
Sta bi moglo biti?
A i ne pali mi nista bolje nego prije tj jako lose pali hladan, poslije dok je vruc, pali na pola kljuca..
Nadji nekog majstora koji zna da namjesti paljenje kako treba. Ako nije do pumpe onda motor gleda na generalku, moj imt isto jako tesko palio kad je hladnije ni grijac nije pomagao, poslije generalke ni grijac ne treba, pali na zub:)
 
Nazad
Vrh