IMT

Da nije Fabip mozda ? I takve stvari prodaju,za PAL sam cuo samo reci hvale i sam sam kupio jednu i kvalitetno izgleda,ali tek treba da se dokaze.
 
Taster umesto brave,koja snaga.imam neki kvalitetan 10A.Stara roba,italija.
 
Kakvo misljenje o ovom traktoru? Odgovarao bi mi za dosta poslova?
b701161b16530b0d7850004b119e32d9.jpg
 
Koliko vredi dati za 560 stari tip limarija sa liniska pvp, volan hidraulik, kompresor, kabina ispravan je i gume solidne?
 
Ja sam moj (takav, jedino što je varen blok) prodao prošle godine za 2700e. Nije imao više od 3500 sati.
 
Ima jedan na prodaju i ide sa plug 2ka, ciklon, novi kardan i jos neke sitne djelova za prednji trap za 3600e. Ne vredi dati vise od 2800 samo za traktora? Jer slabo se prodaju
 
Pozdrav svima. Imam 533 76 god. I na njemu je prednji utovarivac. Cistim stale sa njim i dizem rolo bale. Da li bi mogao ugradit hidraulicni volan na njega?
 
Imam IMT 539 '91 godiste, sa linijskom pumpom viskog pritiska marke Rikard Bencic. E, sad, u selu ima mnogo 539ki sa linijskim pumpama, ali ni jedna osim ove na mom traktoru nema na sebi delove koje sam zaokruzio crvenom bojom na slici. Zanima me cemu sluze?
Osim toga, je li potrebno neko posebno odrzavanje za njih, u slucaju da su neki filteri i sl?
woiux.jpg
[/IMG]


Pozdrav za sve forumase! :)
 
AC pumpa. Nikad nisam vidjao ovakve PVP na imt 539:sta:. Onaj manji zaokruzeni deo je talozna casica i nju povremeno treba skinuti i ocistiti od prljavstine.
Ovakve AC pumpe su bolje nego membranske jer je lakse odzracivanje i nema mnooogo su manje (skoro pa nikakve) sanse da pomesa ulje i naftu.
 
Nazad
Vrh