IMT

567 u inostranstvu ali sa DM34 motorom
5oe4av.jpg
A gde mu je pecurka?
 
A gde mu je pecurka?
Pa ima suvi filter vazduha.

- - - - - - - - - -

Znam da kupuju samo orginalno, za tu cenu sam i pitao, hvala. Neko mi je rekao da su jedno vreme kupovali i motore od jugica za navodnjavanje, znas li nesto o tome?
Nisu kupovali motore od jugica za to,kupovali su motore 1100 i 1300 za zastavu 128 koja se sklapala kod njih dugooo godina,zato ih sad ima u Kairu na svakom cosku kao i Rakovica.
 
Nisu kupovali motore od jugica za to,kupovali su motore 1100 i 1300 za zastavu 128 koja se sklapala kod njih dugooo godina,zato ih sad ima u Kairu na svakom cosku kao i Rakovica.
Pred kraj proizvodnje, Zastava je za Egipatske taksiste napravila vecu seriju 128ica, najvise za njihove taksiste. Verovatno im je falilo delova za motore. Sto nisu dosli kod mene. Puno dvoriste 128ica, delova sta god oces:haha::haha:
 
Da jednom sam gledao takav 577 u Bosni se prodavao za 10000 eura onda je jeftin tamo bio.
Ovaj mora i jeftiniji da bude
 
Sta moze biti problem poskakivanja traktora u prvoj brzoj pri kretanju pod teretom (manje kad ne vuce nista)? U ostalim brzinama krece normalno. Radi se o 533. Jedna guma mi je 11 sa 40% ripne a druga 10/11 i izderanija je nego ova 11. Mogu li gume praviti taj problem?
 
Da je lamela ili capice na koje pritisce druk lezaj skakao bi u svim brzinama
 
U prvoj je jači nego u ostalim brzinama pa ima snage da skace i cima. U drugoj i trećoj je pod većim opterećenjem-manje snage, pa lamela sama proklizava i ublažava trzaje. Probaj u sporim da ga zadržiš na pola kvačila i videćeš da skače i u drugoj i trećoj
 
meni sa sa 533 desavalo kad vozim veci teret u prikolici da poskakuje prilikom kretanja.
 
Isti slučaj lamela gotova i pokrivila se i to moze i da pukne kao mom susjedu pukla odvojila se od srca tako.
 
Pa probacu 3 sporom kad budem sta radio, to je najvise pod prikolicom sa 1,5-2 tone mada i prazan ima trzanja. Nek ide tako dok ne rikne lamela, mada varam ga na kvacilu pa i moze.

- - - - - - - - - -

A da mu možda ne fali težine kako bi imao dobro naleganje na podlogu

Da je to u pitanju prije bi proklizao ali nema sanse da prokliza nego samo cima skoro da podize prednji trap. Jedini nacin je pun gas i varakanje na kvacilu ili malo gasa samo da ga ne ugasia naglo pustanje kvacila
 
Nazad
Vrh