IMT

Imam indijski na rakovici i traje mi neke 4 god odnosno nekih 370rs. Mislim da ce i imt dobiti jednog indijca....
 
Kod mene je na rakovici stao na 400 i nesto cini mi se isto indijski prije toga jos 2 i na karju se odustalo jer su kod nas trgovci bezobrazni pa ovaj od 6 € prodaju za 25!. A na 539 je jos fabricki samo je prije 3 4 godine presto brojat radne sat ali obrtomjer i dalje radi.
@Donje stopanje koliko se ja sjecam sa desne strane iza gumene cijevi za zrak i AC pumpe ima cetvrtasti piklopcic na koje ima navoj
 
Ako vec uzimas Indijca, uzmi ''Parameter'' kod mene radi vec vise od 1500rh.
Mana mu je sto nema sijalicu za unutrasnje osvjetljenje.
 
Ja imam parametar i niš ne valja koma nikad više.
Danas mjenjali ponovno vinticu na 533 indija sva se pomotala .
Sad je kupljena turska bolja je od ove ona nije ni godinu dana izdrzala odmah se spigala.
Indiijski dijelovi su loši većinom ali što se može nemaš niš drugo kupit.
Kad imam izbor zaobilazim .
 
Pozdrav!Imam jedno pitanje za vas,koliko bi mogao da dobijem za imt 577 86' sa prednjom vucom,nije farban,fabricko stanje, u zadnjih 10god nije nista radio samo sto je vukao cisternu 5x godisnje.Motor je pri kraju,treba generalna da se radi, ne znam koliko bih mogao da dobijem za njega??
 
Poslednja izmena:
Tako ja imam na malom teleoptik bio skuplji ali 1500 sati radi nema što dok indijac cudo.
Ma svi su dijelovi manje više loši i onda kvare ukupan dojam traktora.
 
Teleoptik je se popravio,sad je vlasnik INSA,samo treba uzeti direktno kod njih da ti ne zapadne neki sa lagera il neka kopija

Sad vidjeh na njihovom sajtu "Insa" da nemaju traktometar za IMT 577 tj. za 10 brzina nego samo one sa 3 odnosno 6 brzina.
Da li bi mogao i on tacno pokazivat obrtaje i rh jer brzinomer mi je manje bitan?
 
Nisu postavili cene tako da neznam,kontaktirao sam ih preko email-a,cekam da mi jave ali ako budu imali sigurno cu narucit od njih nema veze za cijenu,samo ako budu hteli slat postom..
Ovde sam gledao:http://www.insa.rs/sr/item/TRAKTOMETRI/331 vidim imaju i elektronske merace pritiska ulja,dodje mi i njega da zamenim kod mene je onaj obicni sa nakacenim crevom na sat opet mozda ovaj elektronski od vibracija ne "pozivi" dugo.
http://www.insa.rs/sr/item/Elektricni-manometri/319
 
Nazad
Vrh