IMT

Pa ne znam misli li Lopi na njih, najvjerovatnije da. Veliki rizik tamo nesto kupiti od polovnih traktora.
 
Kad mi je dajdza kupovo traktor on je onako nepiajuci mene gdje ima traktora 539 prevenstveno, iso tako trazio kod tih vecih prodavac i nije nista uspio nac sve ga nesto odbijalo sve nesto fali. Inace mu je to bio prvi traktor koji je kupovo da bi na kraju men reko de vidi koji bi mogo bit dobar. Ja mu ne trazeci kod nakupaca odma nadjem kod privatnika 542 88 godiste oko 2500 rs zadnje gume fabricke na njem. Vlasnik u njemackoj a brat se koristio povremno iako ima isti takav. Platio ga 4500€ i da imo je kabinu. Radi sa njim evo vec 2 3 godine nesto sitno i nikakvih problema nije imo dok te farbane covjek kad kupuje, kupuje macka u vreci. Moj glas za kupovinu i preporuka je od privatnog lica ili iz uvoza neku lijepu ocuvanu masinu. Kod nas u selu ima 542DV stara linija i jedno vrijeme ga covjek kao prodavo otac ga zapiko i na kraju covjek odusta od prodaje. Trakor malte ne nov vise lezo nego sto je radio. Ima nekakav cudan zvuk motora u odnosu na ostale 42ke nekakav puniji zvuk i uvijek znam kad on prodje
 
Meni se skoro desi da gledam oglase na netu i naidje komsija i vidi da trazim traktore.U tom trenutku se seti za neki 549 od njegovog rodjaka koji je skoro umro,a traktor nasledio sin i pita me da li bi ga kupio ako ovaj hoce da ga proda.Kaze traktor ne iskoriscen,taj deda zadnjih godina nije ni mogo da radi sa njim tako da je po malo radio taj sin kad dodje u selo.Ja mu reko da ga zovne i da vidi da li hoce da ga proda i ako nije jaka cena da idem da pogledam.Komsija ga pozove posle par dana,a ovaj kaze da ga je vec prodao za 2500e,nije mogo da ceka.I gledam oglase,a u njima u zadnje vreme traze za 549 po 5000e i dodje mi da placem da neiskoriscen ode za 2500e.
 
Ima li neko broj telefona od onog sto je prodavao onaj IMT 5170 bez ijednog stakla.... Treba jednom mom prijatelju taj traktor... Nemogu da nadjem sad taj oglas vise....
 
Da mislio sam na Rakica.. Kupio sam traktor 533 kod njih prije par mjeseci i mogu reci da je od svega limarija najgore odradjena.. Sto se tice motora i ostalog zadovoljan sam, jedino mi kocnice ne hvataju jednako ali dobro koce tako da nemam neke zamjerke. Jedna zadnja guma je izgleda fabricka jer je ona stara tigrova 11.2/10-28. inace traktor je '77 godiste i ubaceni su mu klipovi od 539. jedini "kvar" je bio cep na bloku motora tamo kod razvoda pa je pustao vodu u ulje ali su dosli i napravili jer daju garanciju tako da sam u sustini zadovoljan. I da, kada su skinuli razvod unutra je sve novo. Motor je komplet uradjen jedino je pitanje sta je ugradjeno u njega..
 
Da mislio sam na Rakica.. Kupio sam traktor 533 kod njih prije par mjeseci i mogu reci da je od svega limarija najgore odradjena.. Sto se tice motora i ostalog zadovoljan sam, jedino mi kocnice ne hvataju jednako ali dobro koce tako da nemam neke zamjerke. Jedna zadnja guma je izgleda fabricka jer je ona stara tigrova 11.2/10-28. inace traktor je '77 godiste i ubaceni su mu klipovi od 539. jedini "kvar" je bio cep na bloku motora tamo kod razvoda pa je pustao vodu u ulje ali su dosli i napravili jer daju garanciju tako da sam u sustini zadovoljan. I da, kada su skinuli razvod unutra je sve novo. Motor je komplet uradjen jedino je pitanje sta je ugradjeno u njega..
Ako je ostalo dobro, onda je to super:osmeh:. Kao sto kazes, limarija je bas lose odradjena, al ona ne vuce i ne ore...
 
Mislim da nigde nisam do sada procitao kako je neko na 533 ugradio anlaser od 539,jel upucen neko oko toga da li je izvodljivo,naravno uz odredjene prihvatne prepravke.
 
Mislim da nigde nisam do sada procitao kako je neko na 533 ugradio anlaser od 539,jel upucen neko oko toga da li je izvodljivo,naravno uz odredjene prihvatne prepravke.

Ujak ima 533 '70 godiste,prvi je vlasnik. Traktor je bez duplog kvacila i blokade. Kod njega je fabricki alnaser koji je od prvog dana sporo verglao, pa je hteo nabaciti od 539 ili sl alnaser ali nije bilo izvodljivo jer nema prostora. Da bi to uspeo kako mi je rekao morao bi menjati zvono, a to vesc pravi vece troskove.
 
koja je realna cena imt542 stari tip srednje stanje ovi po oglasima sto traze tri i vise hiljada po meni nerealno
Комшија продао 542 83 год,први власник,тек му био урадио генералну,гуме на пола,за 7500 км,то ти је јаче од 3500 е..Трактор је имао скоро 12 000 радних часова.3 генералне рађене,2 кривица ратних дешавања и мађарског уља и делова.
 
danas zovem u vezi 577 i kaz iz 83 god casovi rada oko 3 iljade 83 god prvi vlasnik mada dok ne vidim nista.i gume zadnje prve.i jos u oranje 20 litra i rece cena oko 5.dali moguce sve ovo???

i i u oranju pritisak do 4 bara?? iz mog okruga i nije duplak
 
Nazad
Vrh