IMT 5100-5136 diskusija, dorade-prepravke

Gde si živice nema te 100 godina na forumu.
Zna li se koji bi zamenski filter ulja bio za imt 549, fradovih više nema, a neki džigibau mi ne ulivaju poverenje.
Trazi za Golfa 2 1.6d, isti su a imas sve fensi proizvodjace.
 
Star traktor su u pitanje niko nema tu praksu,kad odes da kupis filter nemas mnogo izbora tj artikala osim fradovi nebitna koja marka ali uglavnom jedna ista velicina,za traktore imt ,pa vidis na samom filteru ima oznaka za imt 5106 ide 13.28.07 ili 13.28.06 za imt 539 nestao sam
 
Poslednja izmena:
Jedan video iz sjetve ječma


I par slika od juče.
Može neka preporuka gdje je najbolje kupiti rezervene dijelove za generalku
f6ecda6e2a269b3ffd3e10c24cf145a3.jpg
f577b1a56c049025c233280fbeef16b1.jpg


Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Тај је канда ручкао воду пре него што је решио да откаже :sta:
 
Ranko250
Zavisi koliko zelis da se otvoris za delove... ima i orginal perkins a dobri su i IPL indijski ili Yenmark turski
Nego slikaj taj auspuh kako si napravii
 
Probio je vodu vjerovatno je zbog toga pohrđao

Montoya
Pa ako nisu nešto preskupi pa da se uzmu i perkinsovi
Ko je najpovoljniji za dijelove, koja prodavnica?

Evo ovdje se auspuh bolje vidi
3f3f843278ed2f904e04fc003bed9e9e.jpg


Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
vidim na snimku da imaš dubicinu drljaču, ja imam sjetvospremač 3,6m.....
i vidim kako ju tjeraš, nežališ.... a na moju toliko sam pazio, i eto, nešto je kvrcnulo u mjenjaču...... i kraj

 
da, prvi kvar.... neznam jel ispravna odluka, al jutros je otišla.....
 
Neke da kažem preliminarne informacije koje smo dobili su 600e za vjerovatno indijske dijelove, tako da 100 i nešto eura po klipu za perkins nije puno.


Tu tešku brnaču pozajmljujemo od komšije, dobra je za naše zemlje, ovdje je i malo žešće gonjeno, žurilo se, za sada sa mjenjačem nije bilo problema, motor je zezao i na kraju se moralo ići na generalku, ali da i to riješimo pa da ide dalje
 
Vi imate Montoya ili je neka firma u pitanju? Koga god da sam pitao za delove uopste,ili odmahuju glavom ili se smeju i kazu da prodam to ,,djubre,,. A djubre tera,sa'rani par njih i mladjih i jacih. Gde ima da se nabave semerinzi prednje vuce za 5106,da li neko ima neki kontakt?
 
Montoya
Zanimaju me i ipl i perkins da vidim pošto su pa da vidimo koje da uzmemo. Može neki kontakt?

Matiću
Je li taj Rade ima sklopove ili onako dijelova?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh