IMT 5100-5136 diskusija, dorade-prepravke

Montoya,ne bi me nista cudilo da su stavili nesto drugo. Traktor je uzet takav kakav je,odradio sam mu pumpu,nabavio alnaser i alternator,nov hladnjak stavljen i sva creva za vodu,nova vodena pumpa,hladnjak ulja i creva nova,poluge gornje odradjene nove od belorusa(stare su zavarene bilebi nije imalo mogucnost stelovanja)poteznice donje kod zadnjih tockova novr napravljene jer isto majstori ih zavarili,polovne jabuke za kacenje sam nabavio jer stare nisu imale kugle,te cu stare odraditi cim zavrsim poslove pa neka su u rezervi,servo remontovan,staklo zadnje novo ,na vratima obojim nova i gornja i donja,kocnice odradjene,diht gume na zadnjem mostu nove jer curelo ulje,odradjena prednja vuca,zamenjeni svi filteri i ulja,struju i signalizaciju i svetla za rad pomocna cu odraditi cim zavrsim pripremu i oranje nabavio sam sve svi kablovi i sve zice se menjaju. Ostaje taj menjac,lamela jos tera i motor ako bude zadavao probleme.(nedaj boze)
 
Ima li neko polovne 18.4 r38 radialne gume ali u dobrom stanju? Samo mi nemojte reci da gledam po oglasima jer sam svaki oglas detaljno pogledao -.- i nista mi ne odgovara jer su dosta istrosene.
 
Drugačiji su uslovi kod nas, drugačija zemlja, glina sama. Kod vas prvi prohod vjerovatno može lagano da ide prvom, kod nas 4 spora, traktor može ali vozač ne može da opstane u kabini :sjasi:

Svakako se mora praviti dva prohoda, a nema neke velike razlike u pripremi između prve i druge brzine, tako da je bezveze drnadati se drugom. A i ne sijemo puno pa nema neke velike žurbe.
 
Nazad
Vrh